REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Najważniejsza konferencja Google w 360 stopniach. I/O 2016 – live blog Spider’s Web

Już dzisiaj o godzinie 19:00 wystartuje najważniejsza konferencja Google. Stream wideo z keynote’u Google I/O 2016 będziemy mogli zobaczyć w 360 stopniach. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania.

18.05.2016
18:20
Konferencja Google I/O 2016 – live blog Spider’s Web
REKLAMA
REKLAMA

Konferencja Google I/O to coroczna wielka impreza, którą Google organizuje z myślą o programistach. Nie trzeba jednak programować, aby oglądać i zrozumieć keynote otwierający imprezę. Od pewnego czasu zarówno Google, Apple, jak i Microsoft dbają o to, aby relacja z tego typu wydarzeń była atrakcyjna i ciekawa również dla osób mniej wtajemniczonych w techniczne i software’owe aspekty działa smartfonów, komputerów i innych tech gadżetów. Tak będzie i tym razem.

Konferencja Google I/O 2016 – co nowego

Nie wiemy jeszcze, co dokładnie pokaże Google, ale możemy ze sporą dozą prawdopodobieństwa spodziewać się, że uwaga zostanie skupiona na Androidzie, Chromebookach, wirtualnej rzeczywistości i rozwiązaniom dla smart domu. Zainteresowanych tym, co jeszcze może wydarzyć się dzisiaj wieczorem odsyłam do wpisu „7 powodów, dla których już nie mogę się doczekać Google I/O 2016”, który przygotował Łukasz.

Pewne jest natomiast, że podczas Google I/O zostanie zaprezentowane urządzenie od Xiaomi, co zapowiedział na Twitterze Hugo Barra – wiceprezes firmy. Więcej na ten temat pisał Marcin w tekście: „Google I/O: Xiaomi pokaże jutro coś ekscytującego. Podejrzewam, o co chodzi”.

Konferencja Google – stream wideo na żywo

W tym roku będziemy mogli oglądać konferencję na żywo w 360 stopniach.

Zaś w warszawskiej siedzibie Google będzie liczna grupa blogerów Spider’s Web, która poprowadzi live bloga, zda relację i przygotuje materiały wideo. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania na łamach Spider’s Web.

REKLAMA

(function() { var lb24 = document.createElement('script'); lb24.type = 'text/javascript'; lb24.id = '24lbScript'; lb24.async = true; lb24.charset="utf-8"; lb24.src = '//v.24liveblog.com/embed/24.js?id=1330400'; (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(lb24);})();

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA