1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Liderzy biznesu już we wtorek spotkają się w Warszawie

Patronat medialny

Innowacje, które stanowią kluczowy element w erze transformacji cyfrowej przedsiębiorstw – to główny temat SAP Forum 2016 – „Reimagine Business for the Digital Economy”, która odbędzie się już 12 - 13 kwietnia w Warszawie. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą m.in. Jonathan D. Becher - Chief Digital Officer w SAP oraz Irene Hopf - Global Thought Leader for SAP Solutions w Lenovo, którzy opowiedzą o transformacji cyfrowej w życiu codziennym, modelu teoretycznym oraz praktyce biznesowej. Podczas konferencji odbędą się inspirujące spotkania liderów biznesu, wykłady ekspertów oraz dyskusje panelowe o rozwoju nowoczesnych przedsiębiorstw branży IT.

08.04.2016
18:01
SAP Forum 2016

SAP Forum 2016 to najważniejsze, doroczne spotkanie liderów biznesu organizowane przez SAP Polska – jednego z liderów polskiego rynku aplikacji biznesowych. Planowane dyskusje, prelekcje oraz prezentacje będą dotyczyć najważniejszych światowych trendów, które pozwalają zmieniać współczesny biznes w erze najnowocześniejszych technologii. Gościem głównym konferencji będzie Jonathan Becher, jeden z najbardziej wpływowych, wg magazynu Forbes, szefów marketingu na świecie.

Program SAP Forum 2016 łączy tematykę innowacji i korelacji rozwiązań technologicznych z dynamiczną transformacją nowoczesnych przedsiębiorstw. Jeden z najważniejszych tematów konferencji będzie dotyczył roli jaką przeobrażenie biznesu w stronę gospodarki cyfrowej odgrywa w życiu codziennym oraz praktyce biznesowej.

- Inwestycja w nowatorskie rozwiązania to dla zarządzających firmami decyzja na poziomie strategicznym, od której zależy sprawność i efektywność budowania przewagi konkurencyjnej. Digitalizacja i innowacyjne rozwiązania w gospodarce są nieuniknione. Dlatego skutki tzw. cichej rewolucji - która dotyka sprzedaży, procesów finansowych czy struktur organizacyjnych trzeba poznać  bliżej, by łatwiej nimi zarządzać - powiedziała Kinga Piecuch, Prezes Zarządu SAP Polska.

Co jeszcze na SAP Forum 2016?

Dyskusje będą szczególnie skupiać się na roli technologii w kształtowaniu globalnych trendów rynkowych. Kluczowym zagadnieniem nowej strategii jest zachęcenie klientów do działania, wskazania im powstającej gospodarki cyfrowej nie tylko, jako siły napędowej zmian, ale również jako okazji do przeobrażenia procesów, a nawet modeli działania.

- Dane przedstawione przez AIB Research, w ramach Internetu Rzeczy wskazują, że do 2020 roku będzie użytkowanych ponad 30 mld urządzeń mobilnych. Obecnie wskazuje się nawet, że liczba urządzeń mobilnych jest znacznie większa niż liczba użytkowników szczoteczek do zębów. Zaskakujące, ale prawdziwe. To oznacza, że transformacja cyfrowa znacząco będzie wpływać na zachowanie konsumentów – dodaje Kinga Piecuch.

W ramach SAP Forum 2016 odbędą się liczne wykłady eksperckie oraz prezentacje udanych wdrożeń u partnerów SAP. Generalnym Partnerem SAP Forum jest Lenovo. Parterami wydarzenia są e-point SA, Hewlett Packard Enterprise Polska, Intel, itelligence sp. z o.o. Partnerstwo merytoryczne nad wydarzeniem objęła firma Deloitte Polska.

Patronat medialny
Najnowsze