REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nie daj się złapać na sztuczki sprzedawców. Aliexpress ma już 6 lat i kusi promocjami, ale nie wszyscy grają fair

Chiński internetowy supermarket świętuje swoje szóste urodziny. Z tej okazji klienci z całego świata, w tym z Polski, będą mogli zakupić produkty w bardzo niskich cenach. Warto jednak uważać, bo wyprzedaż urodzinowa w Aliexpress to dla cwanych sprzedawców okazja, by naciągnąć klientów na zakupy zawyżając obniżki cen.

29.03.2016
15:12
To już szósta wyprzedaż urodzinowa w Aliexpress
REKLAMA
REKLAMA

Wyprzedaż urodzinowa w Aliexpress już ruszyła.

Zgodnie z zapowiedziami, dzisiaj rano rozpoczęła się ogromna wyprzedaż urodzinowa w Aliexpress. Różne produkty, w tym elektronikę, można zakupić korzystając z upustów wynoszących nawet kilkadziesiąt procent.

To już szósta wyprzedaż urodzinowa w Aliexpress class="wp-image-487848"

Wyprzedaż urodzinowa w Aliexpress ma nie tylko zachęcić do zakupów, ale promuje też aplikację mobilną serwisu. To za jej pomocą można skorzystać z tych atrakcyjnych promocji związanych z szóstym rokiem działalności firmy.

Do pobrania aplikacji Aliexpress zachęcają nie tylko niskie ceny.

Aliexpress chce przekonać posiadaczy smartfonów do pobrania aplikacji organizując najróżniejsze konkursy i loterie, w których można wygrać zniżki lub nawet nagrody rzeczowe. Szczegółowe informacje o promocji znalazły się na jednej z podstron serwisu Aliexpress.

Jak zauważa autor strony aliholik.pl, nie warto wierzyć sprzedawcom na słowo, bo często manipulują cenami. Osoby, które nie śledzą stron konkretnych produktów, mogą nie być świadome, że wyprzedaż urodzinowa na Aliexpress była poprzedzona… kilkukrotnymi podwyżkami.

To już szósta wyprzedaż urodzinowa w Aliexpress class="wp-image-487849"

Aliexpress przyjmuje płatności w dolarach i nie zdziera majątku na wysyłce towarów do Polski.

Do skorzystania z oferty Aliexpress zachęca aktualny kurs waluty. Kupując w Aliexpress można rozliczać się płacąc amerykańskimi dolarami. Co prawda nie zapowiada się, byśmy powrócili do czasów, gdy dolar kosztował ok. 2 zł, ale i tak w porównaniu z ostatnimi miesiącami kurs ok 3,8 zł za dol. jest dość atrakcyjny.

REKLAMA

Stosunkowo niski kurs dolara w połączeniu ze zniżkami proponowanymi przez Alixpress sprawia, że można w naprawdę atrakcyjnych cenach zdobyć wiele nieosiągalnych do tej pory dóbr. Warto przyjrzeć się ofercie, bo patrząc na przepastne zasoby Aliexpress raczej każdy znajdzie coś dla siebie.

Wyprzedaż urodzinowa w Aliexpress potrwa jeszcze niecałe cztery dni, ale niektóre z ofert mają czas trwania ograniczony do zaledwie kilku godzin.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA