REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nowoczesna strona i tysiące audiobooków za połowę ceny. Tak, to nowa Audioteka

Pojawiła się właśnie nowa wersja Audioteki, czyli sklepu z audiobooki w wersji cyfrowej. Poprzednia strona główna trąciła już myszką, ale teraz jest wreszcie nowoczesna i przystająca do współczesnych standardów. Nowa Audioteka zachęca do zapoznania się z odświeżonym wyglądem oferując książki w bardzo atrakcyjnych cenach.

09.03.2016
11:03
Nowa Audioteka - LyricFind
REKLAMA
REKLAMA

Poprzednia strona internetowa Audioteki zdążyła się zestarzeć. Była projektowana lata temu i odstawała wyglądem od nowoczesnych usług dających użytkownikom dostęp do treści multimedialnych. Na szczęście wreszcie wdrożono nową inkarnację serwisu testowaną od długiego czasu.

Zmiany w Audiotece oceniałem bardzo pozytywnie już w połowie zeszłego roku.

Twórcom Audioteki naprawdę długo zajęło wprowadzenie nowej wersji serwisu. Już w lipcu ubiegłego roku testowałem nowy układ strony, ale dopiero teraz zdecydowano się udostępnić ją wszystkim użytkownikom. Od teraz sprzedawane audiobooki są znacznie lepiej eksponowane.

Co ciekawe, zmiany wprowadzono niedługo po debiucie na polskim rynku konkurenta w postaci Storytel, który oferuje audiobooki w streamingu. Przypadek? Raczej wyraźny sygnał, że na konkurencji zyskają polscy klienci.

Wracając do Audioteki... nie ma już malutkich tekstowych linków, a przyciski nawigacyjne i okładki książek są wyraźnie większe. Pojawił się zupełnie nowy wygląd półki z audiobookami oraz strony pojedynczych tytułów. Na samym dole eksponowane są łącza do serwisu w innych wersjach językowych.

Nowa Audioteka zachęca do przetestowania witryny oferując audiobooki za pół ceny.

Audioteka chwali się, że dzisiaj można zakupić “tysiące audiobooków” w promocji. Wybrane pozycje z oferty sklepu można nabyć za dokładnie połowę normalnej ceny. Biorąc pod uwagę koszty audiobooków, wynoszące nierzadko nawet kilkadziesiąt złotych, to bardzo dobra wiadomość.

Przecenione zostały praktycznie wszystkie pozycje na liście bestsellerów - zarówno książki czytane przez lektora, ale też superprodukcje. Co prawda za Metro 2035, Narrenturm i biografię Elona Muska nadal trzeba zapłacić pełną cenę, ale 50-procentowa obniżka dotyczy takich tytułów jak:

  • Ojciec Chrzestny (Mario Puzo)
  • Steve Jobs (Walter Isaacson)
  • Kasacja (Remigiusz Mróz)
  • Gniew (Zygmunt Miłoszewski)
  • Co nas nie zabije (David Lagercrantz)
REKLAMA

To tylko kilka z wybranych tytułów, ale widać, że promocją nie są objęte tylko mało interesujące tytuły, które zwykle są na chowa się na samym końcu półki w księgarni. To naprawdę świetne książki i warto przyjrzeć się ofercie, bo taka okazja może się długo nie powtórzyć.

Z listą tytułów udostępnionych w promocyjnej cenie można zapoznać się na stronie Audioteki.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA