1. Spider's Web
  2. Technologie

Wyniki konkursu: napisz komentarz i wygraj smartfon Asus ZenFone Max lub ogromny powerbank

Lokowanie produktu

Wróciłem już z targów Mobile World Congress w Barcelonie, skończyły się też tegoroczne finały Intel Extreme Masters. Jak wspominałem w moim wcześniejszym wpisie, oba te wydarzenia są bardzo wyczerpujące nie tylko dla dziennikarzy, ale też ich smartfonów. Właśnie dlatego zdecydowałem się podczas nich używać ASUSa ZenFone Max. Smartfon ten w 100% wypełnił swoje zadanie.

21.03.2016
16:10
Wyniki konkursu: napisz komentarz i wygraj smartfon Asus ZenFone Max lub ogromny powerbank
711 interakcji
dołącz do dyskusji

Nawet w tak trudnych warunkach potrafił wytrzymać 2 dni bez ładowania. Podczas zwykłego, codziennego używania radził sobie jeszcze lepiej, ponieważ zdarzało mi się nie ładować go nawet przez trzy doby. Jest to zasługa akumulatora o pojemności wynoszącej 5000 mAh. Co więcej, za jego pomocą zdarzało mi się też doładowywać smartfony redakcyjnych kolegów.

Do tej pory nie wierzyłem, że smartfon pełniący funkcję powerbanka ma jakikolwiek sens. Teraz podchodzę do tego tematu zgoła inaczej.

Co powiem na temat innych cech urządzenia? Tego dowiecie się z jego pełnej recenzji, jednak już teraz zdradzę wam kilka tajemnic. Początkowo bałem się, że imitacja skóry na tylnej części obudowy będzie wyglądać tandetnie, ale wcale tak nie jest.

Pochwalić mogę też ogólną jakość wykonania smartfonu. Dodatkowo, jako użytkownik flagowców chciałem też narzekać na jego wydajność i aparat, ale potem porównałem go z innymi urządzeniami dostępnymi na rynku i także pod tymi względami ASUS ZenFone Max sprawuje się odpowiednio dobrze. Nie jest to poziom urządzenia za 3000 zł, jednak gdybym miał do wydania na nową słuchawkę kwotę trzykrotnie niższą, zapewne zdecydowałbym się na kupno właśnie smartfonu ASUSa.

Asus ZenFone Max Przód

Jeśli się na to zdecyduję, będę musiał wydać na niego swoje pieniądze, wy jednak nie musicie tego robić, bo chcemy jednemu z was podarować taki smartfon. Wystarczy, że napiszecie w komentarzu, czemu ten smartfon powinien trafić właśnie do was. Ze wszystkich odpowiedzi wybierzemy 10 najlepszych. Autor najbardziej błyskotliwego komentarza wygra smartfon ASUS Zenfone Max, zaś 9 kolejnych osób otrzyma kompaktowe i pojemne akumulatory ZenPower o pojemności 10050 mAh. Sam mam jeden z takich akumulatorów i pod względem osiągów zawstydza on inne powerbanki o podobnych rozmiarach.

Konkurs zaczyna się teraz i potrwa do najbliższego poniedziałku (14.03.2016) włącznie.

Czekamy na wasze komentarze i życzymy miłej zabawy!

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Oto komentarze, których autorzy otrzymają powerbanki Asus ZenPower:

Tak... a ja za 3 tygodnie ruszam w podróż koleją transsyberyjską do samego końca, tzn. do Władywostoku. Dalej już się nie da. Na taką podróż przydałby się solidny powerbank. W końcu jak pośrodku stepu wysiądzie lokomotywa, to trzeba ją będzie z czegoś doładować…

Pracuję przy obsłudze chińskich delegacji. Często z nimi podróżuję na długich trasach. Moi goście mają tendencję do nadużywania swoich urządzeń mobilnych, dlatego oprócz częstego 'kam pei' (toast - do dna ;-)) słyszę równie często prośby o zatrzymanie się na przydrożnej stacji, ale nie na siu siu, tylko po prąd :-). Gdybym miał taki telefon mógłbym poratować nie jednego chińskiego iPhone'a :-).

Panowie, Wam nie jest potrzebny nowy telefon, ale powerbank. I właśnie dlatego otrzymacie po jednym.

Mama powiedziała: nie, nie będziesz mieć nowego telefonu. Nie i nie dyskutuj. Nie pyskuj. Nie i koniec.
No to nie pyskuję, ale nowy telefon naprawdę jest mi potrzebny, bo mój... cóż... popsuł się przycisk włączania/wyłączania i jak mi kiedyś się rozładuje to... chyba mu napyskuję!

Początkowo chciałem, żebyś wygrała, ale pojawiło się podejrzenie, że Twoja mama zabierze Ci telefon i będzie go używać. Powerbank sprawi, że Twój telefon długo się nie rozładuje.

Szanowna redakcjo. Jestem homoseksualnym czarnoskórym mężczyzną. Mam nadzieję że redakcja Spider's Web nie pozostanie obojętna wobec narastającej fali wszechobecnej dyskryminacji.
Pozdrawiam ;)

Gdybyś był homoseksualnym czarnoskórym mężczyzną, który zmienił płeć, byś otrzymał smartfon. Jednak w tej sytuacji musi wystarczyć Ci powerbank.

Chciałabym posiadać taki telefon, gdyż jestem studentką na kierunku związanym z zarządzaniem (i inżynierią produkcji). Chodzę na wykłady, ale czasami trudno mi się na nich skupić, zwłaszcza, gdy wykładowcy posiadają tytuł dłuższy od nazwiska - wtedy mają tendencję do opowieści o łososiach, operach i ostatnio wydanych książkach :) Nie chcąc tracić czasu, uczę się na wykładach z mobilnych aplikacji - słówek z języka hiszpańskiego czy japońskiego, hiragany, kanji. Uczę się także w tramwaju czy jadąc pociągiem :) Ponadto bardzo często słucham muzyki za pomocą Spotify - jest to dla mnie ważne, gdyż gram na gitarze basowej i klasycznej. W ten sposób wyszukuje nowych wykonawców, utworów do odsłuchania i "celów" do nauczenia. I na koniec udzielam się w wolontariatach i projektach, co wiążę się z dość częstym zaglądaniem na pocztę czy Facebook'a, co z poziomu telefonu jest dla mnie szybsze. Niestety wszystkie te aktywności wymagają dość dobrej baterii, której mój leciwy telefon z zepsutym wejściem nie zapewnia (po wpięciu ładowarki, opieram jej końcówkę na zapalniczce, następnie kładę kubek na telefonie i voila!, końcówka zaczyna łączyć).

Bardzo ładne CV, ale nie dostaniesz u nas pracy. Masz powerbank na pocieszenie, żebyś mogła dalej się kształcić.

W sumie bardzo by mi się przydał ten super power bank z funkcją telefonu ;) Pod tym względem Asus wyznaczył nowy trend. Powerbank, który gdy się zapodzieje zawsze będzie można odnaleźć dzwoniąc do niego. Pojemność mogłaby być nieco większa niż 5000 mAh, ale pewnie w następnych wersjach będzie można to poprawić.

Zamiast powerbanka z funkcją telefonu dostaniesz powerbank z funkcją powerbanka. No i ma więcej niż 5000 mAh.

Asus Zenfone Max należy mi się jak nic. Matce 9-miesięcznego malucha, która po całym dniu spędzonym przy kupkach, zupkach i uganianiu się za raczkującym dzieckiem chce wieczorem poczytać na spiderswebie, a tu zonk, bateria padła. Z łóżka daleko do ładowarki, no to nie poczytam. Może kolejnego dnia uda się pamiętać o ładowaniu telefonu pomiędzy obowiązkami.
No i znowu do tyłu z nowymi technologiami…

Masz tu powerbank. Trzymaj go w łóżku.

Bo nie wygrałem go w konkursie ogloszonym na konkurencyjnym serwisie, a na SpidersWeb zawsze można liczyć :)

Słowa prawdy zasługują na na nagrodę.

Bateria w moim samsungu jest tak słaba że telefony znajomych solidarnie się z nim wyłączają :(

Zacny suchar, zasługuje na nagrodę.

Powerbanka otrzymuje też autor poniższego obrazka. Będzie mógł pomagać innym w potrzebie:

pobrane class="wp-image-486544"


Z kolei smartfon Asus ZenFone Max otrzyma autor innego obrazka. Widać, że napracował się, że potrzebuje smartfonu no i od bardzo dawna czyta Spider's Web!

10-powodow class="wp-image-486545"


Niebawem skontaktuję się z Wami przez podane adresy mailowe i poproszę Was o dane niezbędne do wysyłki nagrody. Gratuluję zwycięzcom, a wszystkim dziękuję za miłą zabawę!

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze