REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Z takiej oferty warto skorzystać. Rozmawiaj bez limitu w taryfach Mix i na kartę w T-Mobile

Miesiąc po tym, jak T-Mobile zaczął rozdawać darmowe gigabajty internetu mobilnego użytkownikom Mixa oraz ofert na kartę, operator ma dla nich kolejną, wartą uwagi promocję.

26.02.2016
12:01
T-Mobile nie działa
REKLAMA
REKLAMA

Klienci T-Mobile na kartę korzystający z taryfy Frii oraz klienci korzystający z taryfy Frii Mix, już od 29 lutego będą mogli skorzystać z nowej promocji, w ramach której będą mogli skorzystać z nielimitowanych rozmów do wszystkich.

T-Mobile daje swoim klientom pełen pakiet najważniejszych usług za jedno doładowanie.

Nowa usługa kosztować będzie 25 zł za 30 dni, lub 8 zł za 7 dni i dotyczy zarówno krajowych rozmów na telefony komórkowe, jak i na stacjonarne.

Aby aktywować nową usługę, należy wpisać na telefonie specjalny kod *140*270# (aby aktywować usługę na 30 dni) lub *140*271# (aby aktywować usługę na 7 dni). Aktywacji można także dokonać w serwisach samoobsługowych na stronie T-Mobile, lub też poprzez aplikację mobilną.

t-mobile-nielimitowane rozmowy_ikonka

T-Mobile ma teraz bardzo ciekawą ofertę dla swoich klientów, korzystających z taryfy na kartę lub Mixa. Doładowując konto za 25 zł otrzymają oni nie tylko darmowe 10 GB transferu danych (co powinno wystarczyć większości użytkowników), lecz także za pozostałą na koncie kwotę mogą zyskać nielimitowane połączenia do wszystkich.

REKLAMA

Co tu dużo mówić - warto skorzystać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA