Operatorzy  / News

Dobra wiadomość dla klientów T-Mobile na kartę - operator rozdaje darmowe gigabajty

T-Mobile przygotowało nową promocję dla klientów wybierających oferty prepaid. Użytkownicy ofert T-Mobile na kartę otrzymają darmowe 10 GB transferu danych po doładowaniu. Do promocji nowej oferty zatrudnieni zostali piosenkarka Cleo i Tomasz Kot.

Sieci komórkowe coraz częściej decydują się na rozdawanie dużych paczek gigabajtów transferu danych swoim klientom. Użytkownicy abonamentów, którzy podpisali długoterminowe kontrakty, mogą z zazdrością patrzeć na to, jakie promocje dostają klienci prepaid.

T-Mobile na Kartę i 10 GB transferu.

T-Mobile ruszyło z nową promocją, która oferuje klientom aż 10 GB transferu. Aby otrzymać taki bonus wystarczy zasilić konto. Minimalna kwota doładowania to 25 zł. Taka paczka transferu aktywna będzie przez 30 dni od daty aktywacji.

T-Mobile-na-karte-10-GB-Cleo

Samo doładowanie karty w T-Mobile wystarczy, żeby uruchomić promocyjny pakiet, a kwotę doładowania można wykorzystać wtedy na inne usługi. Mogą to być rozmowy głosowe, SMS-y, MMS-y lub… zakup dodatkowych gigabajtów.

Z promocji na 10 GB internetu można skorzystać więcej niż jeden raz.

Każde doładowanie za 25 zł powoduje aktywację kolejnej paczki 10 GB. Oznacza to, że można uzbierać naprawdę duże ilości transferu na jednej karcie SIM. Każde kolejne 10 GB będzie miało nowy termin ważności, czyli wspomniane 30 dni od daty aktywacji.

Promocja jest już aktywna u użytkowników T-Mobile na Kartę, a już za kilka dni - czyli od 1 lutego - darmowe 10 GB za doładowanie będzie dostępne dla klientów ofert T-Mobile na Kartę i Internet na Kartę.

Nowa oferta T-Mobile to nie tylko dodatowe gigabajty

T-Mobile przygotowało też, z myślą o młodszych klientach, ofertę dającą nielimitowany dostęp do muzyki za darmo. Użytkownicy mogą korzystać z radia online - m.in. Eska GO, Open.fm, PolskaStacja.pl, Radio ZET, RMFon i Tuba.FM. - i transferowane dane nie będą odejmowane od dostępnej paczki danych.

Wraz ze startem nowej promocji T-Mobile przygotowało też nową akcję promocyjną. Biorą w niej udział Tomasz Kot, będący teraz ambasadorem marki, oraz piosenkarka Cleo. Dwa nowe spoty telewizyjne stylizowane na teledyski będą emitowane od 1 lutego 2016 roku. Jedna 45-sekundowa reklama trafi na ekrany kin.

T-Mobile zdaje się przywiązywać do nowej promocji 10 GB w ofercie T-Mobile na Kartę sporą uwagę.

Firma chwali się, że stawia na marketing internetowy, zaznaczając, że “niektóre formaty facebookowe użyte w kampanii zostaną w Polsce wykorzystane po raz pierwszy”. Za akcję odpowiedzialne są Bridge2Fun i Starcom Mediavest Group (SMG).

Ogłoszenie o promocji paczki 10 GB w ofertach T-Mobile na Kartę dla klientów prepaid uzupełnia informacja o festiwalu SnowFest 2016, który odbędzie się w dniach 5–6 lutego 2016 roku w Zakopanem. Zagrają tam Cleo, Too Many T`S, Future Folk oraz Fair Weather Friends.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst