REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Internet w Mobile Vikings jeszcze nigdy nie był tak tani. Sprawdź nowe ceny doładowań

Pakiety internetu mobilnego jak dotąd były bodajże najsłabszą stroną ofert prepaidowych. Na szczęście powoli zaczyna się to zmieniać i operatorzy dają nam bez umowy coraz więcej gigabajtów, za coraz niższe pieniądze. Do grona obniżających ceny właśnie dołączyli Mobilni Vikingowie - Internet w Mobile Vikings jeszcze nigdy nie był tak tani.

internet w mobile vikings
REKLAMA
REKLAMA

Kilka tygodni temu Mobile Vikings drastycznie zmienili swoją ofertę “głosową”, dodając nowe, tańsze i większe paczki danych, oraz uwalniając limit trzymanych na koncie gigabajtów, które przestały znikać po zakończeniu okresu ważności pakietu.

Jak donosi serwis Telepolis, teraz Mobile Vikings decydują się na podobny krok dla swojej oferty Viking Net, czyli taryfy, w której możemy korzystać tylko z internetu mobilnego, bez możliwości wysyłania SMS-ów i wykonywania połączeń.

Internet w Mobile Vikings jeszcze nigdy nie był tak tani.

Również Internet w Mobile Vikings doczekał się takiego samego traktowania, jak paczki danych w taryfach “głosowych” - niewykorzystane gigabajty przechodzą na kolejny okres.

A jak prezentują się nowe pakiety Viking Net po zmianie cen?

  • Doładowanie za 5 zł (wcześniej za 10 zł) to 500 MB na 14 dni
  • Doładowanie za 10 zł (wcześniej za 20 zł) to 3 GB na 31 dni
  • Doładowanie za 20 zł (wcześniej za 30 zł) to 6 GB na 31 dni
  • Doładowanie za 30 zł (wcześniej za 50 zł) to 14 GB na 60 dni
REKLAMA

Jak widać obniżka jest znaczna i Internet w Mobile Vikings naprawdę się opłaca. Biorąc pod uwagę fakt, że niewykorzystane gigabajty przechodzą na kolejne okresy, to dobre wyjście nie tylko jako tymczasowy pakiet np. na wyjazdy, ale też po prostu do korzystania na co dzień.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA