Tech  / News

Mobile Vikings znosi limity. Od teraz możesz mieć tyle internetu mobilnego, ile tylko chcesz

Na takie zmiany użytkownicy Mobile Vikings czekali prawdopodobnie od dłuższego czasu. Od dziś w ofercie pojawiają się bowiem nie tylko nowe paczki danych, ale także znika limit, ograniczający maksymalny rozmiar zgromadzonego transferu. 

Do tej pory każdy z użytkowników mógł "zachomikować" na swoim koncie maksymalnie do 8 GB na transfer danych. Oznaczało to, że jeśli np. w naszej taryfie otrzymywaliśmy 4 GB transferu i nie wykorzystaliśmy ich przez dwa miesiące, na początku trzeciego okresu rozliczeniowego nie będziemy mieć 12 GB, a nadal 8 GB. Tak samo nie mogliśmy wykupić pakietu, który pozwoliłby nam przekroczyć ten limit i tym samym zapewnić sobie odpowiedni zapas.

Zresztą dotychczas oferowane pakiety nie należały do największych. Owszem, w standardzie mogliśmy dostać nawet 4 GB przy okazji doładowania, ale dodatkowe paczki miały albo 500 MB albo 2 GB. Oprócz tego miały okres ważności równy 14 dni, co mogło trochę utrudnić korzystanie z nich.

Teraz obydwa problemy zostały rozwiązane.

Po pierwsze, od teraz w Mobile Vikings pakiety internetu mobilnego sumują się bez żadnych ograniczeń.

Znika więc limit 8 GB - możemy zmagazynować tyle transferu, ile tylko jest nam potrzebne. Jedynym warunkiem jest "doładowanie konta przed upływem ważności comiesięcznego doładowania".

Po drugie, do oferty wprowadzono całą gamę zupełnie nowych paczek danych, w tym:

  • 500 MB za 5 zł
  • 1 GB za 8 zł
  • 2 GB za 12 zł
  • 5 GB za 19 zł
  • 10 GB za 24 zł
  • 15 GB za 29 zł

W nowej ofercie Mobile Vikings pakiety danych są jednak nie tylko o wiele bardziej rozbudowane, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie. Zwiększono także okres ich ważności - teraz możemy korzystać z nich do woli przez 31 dni od momentu aktywacji.

W efekcie możemy nie tylko wspomóc się większym pakietem, kiedy potrzebujemy więcej transferu (np. na wyjazdach, etc.), ale też nie musimy się obawiać o to, że zbyt duży zapas po prostu się zmarnuje. Czego nie wykorzystamy w danym miesiącu, możemy w końcu wykorzystać w kolejnym.

Komplet informacji na temat nowej oferty można znaleźć pod tym adresem.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst