REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech

Mobile Vikings znosi limity. Od teraz możesz mieć tyle internetu mobilnego, ile tylko chcesz

Na takie zmiany użytkownicy Mobile Vikings czekali prawdopodobnie od dłuższego czasu. Od dziś w ofercie pojawiają się bowiem nie tylko nowe paczki danych, ale także znika limit, ograniczający maksymalny rozmiar zgromadzonego transferu. 

mobile vikings pakiety danych
REKLAMA
REKLAMA

Do tej pory każdy z użytkowników mógł "zachomikować" na swoim koncie maksymalnie do 8 GB na transfer danych. Oznaczało to, że jeśli np. w naszej taryfie otrzymywaliśmy 4 GB transferu i nie wykorzystaliśmy ich przez dwa miesiące, na początku trzeciego okresu rozliczeniowego nie będziemy mieć 12 GB, a nadal 8 GB. Tak samo nie mogliśmy wykupić pakietu, który pozwoliłby nam przekroczyć ten limit i tym samym zapewnić sobie odpowiedni zapas.

Zresztą dotychczas oferowane pakiety nie należały do największych. Owszem, w standardzie mogliśmy dostać nawet 4 GB przy okazji doładowania, ale dodatkowe paczki miały albo 500 MB albo 2 GB. Oprócz tego miały okres ważności równy 14 dni, co mogło trochę utrudnić korzystanie z nich.

Teraz obydwa problemy zostały rozwiązane.

Po pierwsze, od teraz w Mobile Vikings pakiety internetu mobilnego sumują się bez żadnych ograniczeń.

Znika więc limit 8 GB - możemy zmagazynować tyle transferu, ile tylko jest nam potrzebne. Jedynym warunkiem jest "doładowanie konta przed upływem ważności comiesięcznego doładowania".

Po drugie, do oferty wprowadzono całą gamę zupełnie nowych paczek danych, w tym:

  • 500 MB za 5 zł
  • 1 GB za 8 zł
  • 2 GB za 12 zł
  • 5 GB za 19 zł
  • 10 GB za 24 zł
  • 15 GB za 29 zł

W nowej ofercie Mobile Vikings pakiety danych są jednak nie tylko o wiele bardziej rozbudowane, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie. Zwiększono także okres ich ważności - teraz możemy korzystać z nich do woli przez 31 dni od momentu aktywacji.

REKLAMA

W efekcie możemy nie tylko wspomóc się większym pakietem, kiedy potrzebujemy więcej transferu (np. na wyjazdach, etc.), ale też nie musimy się obawiać o to, że zbyt duży zapas po prostu się zmarnuje. Czego nie wykorzystamy w danym miesiącu, możemy w końcu wykorzystać w kolejnym.

Komplet informacji na temat nowej oferty można znaleźć pod tym adresem.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA