REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Od teraz jeszcze więcej internetu w Mobile Vikings - oto nowe paczki danych

W końcu stało się to, na co (sądząc po komentarzach) czekało wielu Vikingów. Do jedynego dostępnego do tej pory, skromnego dodatkowego pakietu internetowego dołączyły dwa zdecydowanie większe i dużo bardziej opłacalne.  

22.07.2015
20:07
Od teraz jeszcze więcej internetu w Mobile Vikings – oto nowe paczki danych
REKLAMA
REKLAMA

Do dziś w ofercie Mobile Vikings widniał właściwie tylko jeden bonusowy pakiet - 250 MB za 5 zł. Przy sporych, ostatnio powiększonych pakietach dostępnych w ramach doładowania (nawet do 4 GB) można to było jeszcze zrozumieć, ale w obecnych czasach i to może być dla niektórych za mało. Zresztą, jeśli ktoś wykorzystał pakiet 4 GB przed terminem, to czy 250 MB będzie mu w stanie szczególnie pomóc?

W związku z tym od teraz Vikingowie mają do dyspozycji dwa dodatkowe pakiety, którem można kupić za kredyt na naszym koncie. Pierwsza, mniejsza opcja przewiduje dodatkowy pakiet 1 GB za 9 zł (czyli opcja sporo atrakcyjniejsza od dotychczasowej paczki), natomiast druga - 2 GB za 14 zł. Paczki można kupić albo przez stronę naszego konta, albo z poziomu aplikacji mobilnej.

W efekcie, przy doładowaniu za 19 zł możemy mieć łącznie aż 4 GB transferu, natomiast przy doładowaniu za 29 zł - 8 GB.

I jeszcze zostaną nam środki na koncie, które możemy wydać np. na rozmowy czy wiadomości tekstowe.

1375192_395795777298119_3201971528463028837_n

Niektórym komentującym wprawdzie nie spodobał się do końca limit 14 dni ważności nowych paczek, ale i na to jest rozwiązanie. Jeśli dodatkową paczkę uruchomimy w ostatnim dniu naszego okresu rozliczeniowego (czy też raczej ważności doładowania), z "sumy" pakietów będziemy mogli cieszyć się w sumie przez 1,5 miesiąca. A to już brzmi naprawdę dobrze.

REKLAMA

Jeśli więc komuś pod koniec miesiąca brakowało transferu, na koncie pozostawało jeszcze trochę środków, a nie chciał bawić się w kupowanie małych pakietów za 5 zł, teraz wreszcie może zaspokoić swoją potrzebę łączenia się z siecią bez dodatkowych wydatków.

Szczegóły na temat nowych paczek można znaleźć pod tym adresem.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA