1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Sprzęt
  4. Gry

Nadchodzi dobry moment, aby wymienić komputer - kup sprzęt w odpowiednim czasie i odbierz gry o wartości ponad 600 zł

Kup komputer z procesorem Intela w czasie trwania finałów IEM, a otrzymasz 2 gry: Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Just Cause 3  i bonusy do Warface oraz World of Warships.

Just Cause 3 i nowe RainbowSix za zakup komputera z Intelem

Intel ogłosił, że podczas odbywających się w dniach 4-6 marca finałów mistrzostw świata w grach komputerowych – Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach, będzie można skorzystać z bardzo ciekawej oferty przy kupnie komputera.

Jeśli w tych dniach zakupimy urządzenie z serii Intel Extreme Masters Limited Edition PC lub jakiekolwiek inne od partnerów wystawiających się w Spodku, to otrzymamy kod na pobranie 4 gier. Konieczne jest, aby zakupiony komputer miał na pokładzie procesor Intel Core i5 lub Core i7. Nie trzeba jednak kupować sprzętu w Spodku, można kupić w sklepach lub e-sklepach partnerów Intela, którzy biorą udział w tej akcji promocyjnej.

Jakie to gry?

  • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege - FPS Ubisoftu sprzed kilku miesięcy,
  • Just Cause 3 -  świetna gra akcji Avalanche Studios wypuszczona w grudniu 2015 roku,
  • Warface - sieciowy FPS stworzony przez Crytek Kiev, do którego otrzymujemy dodatkową zawartość o wartości ok. 80 zł,
  • World of Warships - MMO od twórców World of Tanks z pakietem elementów o łącznej wartości ok. 100 zł, w tym m.in. specjalną wersję statku, paczkę czterech flag oraz dublony.

Sumaryczna wartość gratisów do zakupu wynosi 670 zł.

Kto będzie sprzedawał komputery na IEM-ie?

Komputronik, x-kom, Alsen, NTT System, Morele, Sferis, Proline, Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, MSI.

Jeśli tak jak ja, nie możecie się doczekać tej jednej z największych imprez w naszym kraju, to nie polecam wam oglądania poniższego wideo. Będziecie chcieli ustawiać się w kolejkę do Spodka już teraz (mimo, że nie będą tam sprzedawali iPhone'ów):

Zerknij też na inne ciekawe atrakcje towarzyszące IEM 2016: