Tech  / News

Jeśli nadal rozważasz zakup smartfona od OnePlus, teraz jest na to najlepszy moment

OnePlus to marka wzbudzająca w fanach mobilnej technologii bardzo ambiwalentne emocje. Z jednej strony oferuje niespotykanie dobry stosunek ceny do jakości swoich urządzeń. Z drugiej zaś, niespotykanie ciężko jest te urządzenia nabyć. Napływają jednak do nas dobre wieści - w tej chwili zakupy u OnePlus w końcu stały się bezproblemowe.

Smartfony OnePlus teoretycznie mają wszystko. Rewelacyjną jakość wykonania, kapitalną specyfikację i do tego bardzo rozsądną cenę. Nie mają tylko jednego - nie można ich kupić “ot tak”. Przynajmniej nie wprost ze sklepu chińskiego startupu, gdzie ceny tych urządzeń są najbardziej korzystne. Dotychczas aby nabyć flagowego OnePlus Two, lub nowego OnePlus X, konieczne były zaproszenia, które może dość łatwo było zdobyć, ale i tak utrudniało to znacznie sam proces zakupów.

Jakiś czas temu problem ten przestał dotykać OnePlus Two. Firma najpierw pozwalała na jego zakup bez zaproszeń w każdy wtorek (jak miało to miejsce przy pierwszym “zabójcy flagowców”, OnePlus One), a potem w grudniu ubiegłego roku zupełnie uwolniła sprzedaż modelu.

Teraz bez zaproszenia można też kupić budżetowego OnePlus X.

Jak czytamy w dzisiejszym poście na forum OnePlus, ledwie trzy miesiące od premiery do wolnej sprzedaży trafił także budżetowy model OnePlus X. Carl Pei, CEO firmy, jednocześnie podkreślił, że OnePlus rozwija się w dobrym kierunku i coraz łatwiej jest mu sprostać zapotrzebowaniu klientów, bez uciekania się do systemu zaproszeń. Kto wie - może to oznaczać, że tegorocznego flagowca Chińczyków kupimy już bez zaproszeń.

Jakby tego było mało, kilka tygodni temu OnePlus wprowadził do swojego sklepu darmową wysyłkę dla zamówień powyżej 100 dolarów, czy 400 zł. A to znaczy, że zakup smartfonów OnePlus jest bardziej opłacalny niż kiedykolwiek, a obydwa to naprawdę bardzo ciekawe propozycje.

Flagowy OnePlus Two, z procesorem Snapdragon 810, 4 GB RAM-u, 64 GB pamięci wbudowanej i czytnikiem linii papilarnych kosztuje tylko 1699 zł, z darmową wysyłką do Polski. Nawet doliczając kilka drobnych akcesoriów, jak choćby etui, czy wymienne plecki, to naprawdę niewielka kwota za takie urządzenie.

OnePlus X to z kolei bodajże najlepszy smartfon na rynku, jaki można nabyć w okolicach 1000 zł. Napędza go co prawda nieco leciwy Snapdragon 801 i 3 GB RAM-u, ale w połączeniu z piękną, szklano-aluminiową obudową i 5” ekranem AMOLED, za 1149 zł trudno znaleźć coś lepszego.

W tej chwili OnePlus X jest w rękach Marcina Połowianiuka i już niedługo będziecie mogli przeczytać na Spider’s Web jego pełną recenzję, która pomoże wam zdecydować, czy warto wydać pieniądze na ten smartfon.

Czytaj również:

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst