REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

Spokojnie, to tylko awaria - Snapchat nie działa i to nie tylko u ciebie

Olaboga! Rany! Rety! Policja? Proszę przyjechać na Snapchata! A tak całkiem na poważnie - Snapchat nie działa. Nie, nie tylko u ciebie.

08.12.2015
12:14
Spokojnie, to tylko awaria – Snapchat nie działa i to nie tylko u ciebie
REKLAMA
REKLAMA

Na oficjalnym profilu tego niezwykle popularnego wśród młodzieży serwisu społecznościowego pojawiła się informacja, iż niektórzy użytkownicy doświadczają problemów z jego działaniem. U części użytkowników aplikacje działają bez zarzutu, niektórzy jednak zgłaszają, iż nie mogą wysyłać Snapów, a Stories nie ładują się, zamiast tego pokazując komunikat o problemie z połączeniem.

W Polsce, gdzie Snapchat nie przebił jeszcze popularnością Facebooka czy Twittera, awaria serwisu rozchodzi się może bez większego echa, jednak za granicą, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, histeria związana z problemami jest porównywalna do tej, którą wykazują każdorazowo użytkownicy serwisu Marka Zuckerberga.

W razie czego uspokajamy: Snapchat nie działa, ale nic się nikomu nie stanie.

Swoją drogą to bardzo ciekawe zjawisko w przypadku tego konkretnego serwisu - gdy pojawia się problem z Facebookiem i tracimy do niego dostęp, to po prostu po wstaniu usługi na nogi możemy przejrzeć wszystko, co przegapiliśmy. Tymczasem Snapchat, nastawiony na „tu i teraz” ulegając awarii odcina swoich użytkowników od treści, do których nie będą już mogli wrócić. Być może właśnie stąd tak gwałtowna reakcja użytkowników aplikacji na iOS i Androida. Po stronie użytkowników Windows Phone'a nadal cisza, ale... no tak.

REKLAMA

Snapchat pracuje już nad naprawieniem problemu i prawdopodobnie wszystko wróci do normy w przeciągu kilku godzin. A zatem cierpliwości - użytkownicy filmujący swoje nudne życie już za chwilę znów będą mogli udawać, że w istocie robią coś ciekawego.

Bez paniki. Wszystko wróci do normy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA