REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech

To już 2 lata z Mobile Vikings - operator przygotował specjalną promocję, która jest ważna tylko dzisiaj

Kiedy operator Mobile Vikings wchodził do Polski, nikt nie wiedział jak długo uda mu się mu się utrzymać na rynku. Niektórzy wróżyli mu nawet rychły koniec, ale żadna z tych prognoz nie znalazła ostatecznie potwierdzenia w rzeczywistości. Ani się obejrzeliśmy, a już, dokładnie dziś, mobilnym Vikingom w Polsce stuknęły 2 lata. I zamierzają te urodziny obejść hucznie - z korzyścią dla klientów, oczywiście.

mobile vikings
REKLAMA
REKLAMA

Trzeba się jednak spieszyć, bo impreza urodzinowa trwa tylko dziś i tylko dzisiaj można skorzystać z oferowanych przez sieć prezentów. A warto, szczególnie jeśli już jesteśmy klientami Mobile Vikings.

Co trzeba zrobić i jakie prezenty można otrzymać od Mobile Vikings? Wystarczy... doładować konto, nawet za 10 zł.

W zamian za to (oraz wszystkie inne kwoty doładowań) otrzymamy ważny przez miesiąc bonus obejmujący nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych oraz na numery stacjonarne. Płatności możemy dokonać oczywiście też za pomocą Punktów Vikinga, które uzbieraliśmy do tej pory. Promocją objęte są wszystkie taryfy "Minuty+SMS+Internet", a aktywacja promocyjnej usługi jest automatyczna - potwierdzenie możliwości skorzystania z bonusu otrzymamy maksymalnie w ciągu 24 godzin. Promocyjną ofertę można aktywować tylko jeden raz dla danej karty SIM.

mobile vikings

Z dzisiejszej okazji nie mogą skorzystać tylko osoby, które zakupiły kartę SIM przy użyciu bezpłatnego kodu rabatowego, kupiły w okresie promocyjnym (czyli dziś) nową kartę lub dziś przeniosły numer do tej sieci. Czyli, w skrócie, kto już jest Vikingiem, może urodziny świętować do woli.

REKLAMA

A jeśli przypadnie nam do gustu opcja z nielimitowanymi połączeniami, możemy pomyśleć nad jedną z nowych taryf Mobile Vikings. W opcji za 24 zł otrzymujemy bowiem nielimitowane połączenia na komórki, SMS i 2 GB transferu danych, natomiast w opcji za 29 zł dochodzą do tego jeszcze połączenia na telefony stacjonarne i kolejne 2 GB transferu. Póki co jednak, jeśli już korzystacie z oferty Mobile Vikings, warto nieco wcześniej doładować konto i skorzystać z dzisiejszej promocji. W końcu urodziny ma się tylko raz w roku.

Pełny regulamin urodzinowej promocji można znaleźć pod tym adresem.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA