Wideo dnia: Zobacz Lexusa jeżdżącego na oponach wyrzeźbionych z lodu
Zima za pasem, a to oznacza, że nasze samochody, zwłaszcza te leciwe, nie będą miały lekkiego życia. Pomijając też udrękę kierowców - sezon skrobania szyb - samochody często lubią odmówić współpracy przy niskich temperaturach. No chyba, że mówimy o Lexusie NX. Zamrożonym w - 30 stopniach Celsjusza. Jeżdżącym na oponach zrobionych z lodu.

REKLAMA