REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Foto

Nie ma na co czekać - rewelacyjny tablet graficzny Wacom One M znów w Biedronce!

„Tablet z Biedronki” nie zawsze musi oznaczać sprzęt marnej jakości, wrzucony do oferty tylko po to, żeby naciągać nieświadomych technologicznie klientów. Tym razem mówimy o naprawdę świetnym sprzęcie, za śmieszne pieniądze. Tak, tablet Wacom One powraca do Biedronki!

30.11.2015
9:00
wacom one
REKLAMA
REKLAMA

To już trzeci raz, gdy tablet graficzny Wacom One pojawia się w promocyjnej ofercie tej sieci. Najpierw był to One w rozmiarze S (który kosztował zaledwie 119 zł), a potem model o większej przestrzeni roboczej, w rozmiarze M, za 149 zł, czyli ponad dwukrotnie taniej, niż standardowa cena modelu.

Biedronka znów ma u siebie tablet Wacom One M

Dziś rano startuje kolejna promocja na te tablety. Tym razem niestety o 20 zł drożej niż poprzednio, bo Wacom One kosztuje 169 zł, ale to w dalszym ciągu rewelacyjna okazja. Tym bardziej, że tego modelu - bardzo cenionego przez fotografów i grafików o różnym poziomie zaawansowania - praktycznie nie sposób już kupić.

Dlaczego warto? Wacom One M oferuje przestrzeń roboczą 216 x 135 mm, a dołączone do zestawu piórko obsługuje 1024 stopnie nacisku. Tablet jest rozpoznawany przez takie programy jak Photoshop czy Lightroom i znacząco ułatwia pracę przy wszelkiej obróbce graficznej. Sprawdzi się doskonale zarówno jako pierwszy tablet graficzny dla kompletnego amatora, jak i urządzenie do zastosowań półprofesjonalnych. Przy cenie 169 zł trudno o lepszy prezent na Mikołajki dla grafika czy fotografa.

One by Wacom (10 of 13)

Jak zawsze - trzeba się spieszyć.

Mi udało się szczęśliwym trafem nabyć ten tablet już wczoraj (w prezencie dla utalentowanej fotograficznie drugiej połówki), choć promocja oficjalnie startuje dopiero dziś. Jeśli wy też chcecie skorzystać z okazji, polecam się spieszyć - nie wszystkie sklepy otrzymały Wacoma One, a te, w którym możemy go nabyć, posiadają bardzo limitowane nakłady.

A na Facebook’owych grupach dla grafików i fotografów już huczy, że świetny tablet w absurdalnie dobrej cenie znów jest dostępny w Biedronce. Warto się więc pospieszyć, żeby nikt nie sprzątnął nam takiej okazji sprzed nosa.

REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA