REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Niezdecydowany czy płacić za streaming? Spotify zachęca - 3 miesiące za 99 groszy!

Czarny Piątek czarnym piątkiem, ale i bez tego można natrafić na ciekawe promocje, z których warto skorzystać. Jak choćby ta od Spotify, która pozwoli nam nieco zaoszczędzić na streamingu.

26.11.2015
21:01
3 miesiące Spotify Premium teraz za 99 groszy!
REKLAMA
REKLAMA

Standardowo Spotify Premium kosztuje 19,99 zł miesięcznie w wariancie dla jednego użytkownika, przy czym przez pierwszy miesiąc możemy rozwiązanie testować za darmo.

Dziś rusza jednak promocja, w ramach której pierwsze trzy miesiące Spotify kosztować nas będą… 99 groszy.

Po upływie trzech miesięcy cena abonamentu wzrośnie do standardowych 19,99 zł. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi użytkownicy; obecni posiadacze pakietu premium - co w zupełności zrozumiałe - nie zostali objęci ofertą.

spotify-promocja

Ktoś może zapytać, dlaczego miałby płacić za Spotify, skoro usługa jest dostępna za darmo? Odpowiedzieliśmy na to pytanie dość rozlegle w naszym porównaniu darmowego Spotify do Tidala Premium w Play. W skrócie - zyskujemy dostęp do strumieniowania muzyki bez reklam, z możliwością odsłuchu offline (więc możemy pobrać muzykę na urządzenie i słuchać jej z dala od Internetu), odtwarzanie utworów bez losowej kolejności i, co bardzo istotne, dwukrotnie wyższą jakość dźwięku, wynoszącą 320 kbps (zamiast 160 kbps w pakiecie darmowym).

Pełną ofertę można znaleźć na stronie Spotify. Niezdecydowanym polecam się spieszyć - oferta trwa tylko do 2 stycznia 2016. Niby jeszcze miesiąc, ale po drodze grudzień, Święta… łatwo o takiej rzeczy zapomnieć.

REKLAMA

Najlepiej dać się przekonać od razu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA