REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Czarny Piątek istnieje też w Polsce. Oto, gdzie warto wybrać się w poszukiwaniu okazji

Mimo że w Polsce nie obchodzi się Święta Dziękczynienia, to zaczynają do nas docierać związane z nim amerykańskie zwyczaje. Jednym z nich jest Czarny Piątek, czyli dzień po wspomnianym wyżej święcie. Właśnie wtedy oficjalnie zaczyna się sezon świątecznych zakupów. Z tej okazji sklepy znacznie obniżają ceny na wiele produktów i dodatkowo nakręcają spiralę przedświątecznej konsumpcji.

26.11.2015
12:44
Jaki smartfon wybrać?
REKLAMA
REKLAMA

Z tej okazji wraz z kolegami z redakcji postanowiliśmy sprawdzić, gdzie jutro warto skierować się w poszukiwaniu promocji. Okazuje się, że wyprzedaży jest stosunkowo mało, a ich oferty do jutra nie będą sprecyzowane. Jednak mimo to warto skorzystać z nich skorzystać, by choć trochę taniej kupić potrzebną sobie rzecz lub zaoszczędzić podczas wybierania świątecznych prezentów, które już teraz warto zacząć kupować.

Czarny Piątek w Allview

Jedną z firm, która weźmie udział w tej zabawie jest Allview. Rumuński producent smartfonów w dniach 27-29.11.2015 na stronie internetowej www.czarny-piatek.pl zaprezentuje swoje najciekawsze oferty cenowe. Wśród nich znajdzie się smartfon Allview P6 Energy przeceniony z 649 na 399 zł, model Allview V2 Viper X przeceniony z 949 na 699 zł oraz Allview P8 Energy przeceniony z 1249 na 999 zł.

Jak widać, najwięcej tu mogą zyskać osoby, które chcą kupić najtańszy model smartfonu. Przeceny zaczną się w piątek o godzinie 9.00.

Czarny Piątek w X-KOM i Komputroniku

W sklepie internetowym X-KOM wyprzedaże rozpoczną się o godzinie 6.00. Niestety jeszcze nie wiemy, jakie produkty zostaną przecenione. Tego samego dnia pojawi się również dedykowana strona internetowa w sklepie Komputronik, gdzie też pojawią się produkty w interesujących cenach.

Czarny Piątek w Auchan i Tesco

Jutro w sieci hipermarketów Auchan będzie obowiązywać promocja “Taaaki piątek!”, dzięki której ceny niektórych produktów zostaną obniżone o 50%. Niestety nie sprecyzowano, jakich produktów dotyczy ta promocja.

Mniej powściągliwa była sieć sklepów Tesco. W sklepie tym będzie można znaleźć produkty takie jak tablet Lark Freeme X4,7” w cenie 99 zł (wcześniej 179 zł), blender ręczny Braun MultiQuick MQ 5007 WH w cenie 149 zł (wcześniej 319 zł), smartfon Doogee X5 w cenie 229 zł (wcześniej 349 zł), telewizor Sharp 24 LC-24CHE4012 za 539 zł (wcześniej 999 zł), konsola Xbox 360 z grami Fable Anniversary i Plants vs. Zombies: Garden Warfare w cenie 689 zł (zamiast 999 zł). W ofercie sklepu znajdą się też filmy DVD w cenie 6 zł, gry PC w cenie 15 zł i gry na konsole Playstation 4 oraz Xbox One w cenie 50 zł.

Największe promocje mają dotyczyć jednak produktów, takich jak telewizory Panasonic TX-32C300E, LG 43LF632V, ekspres do kawy Bosch TKA6031A oraz laptop Lenovo IdeaPad G50-30 w zestawie z myszką, torbą i drukarką. Ceny tych produktów dopiero mają zostać ujawnione.

Czarny Piątek w Media Expert i Neonet

Jutro w sieci sklepów Media Expert od rana do godziny 21:00 będzie można kupić sprzęt RTV i AGD z rabatami sięgającymi nawet 60%. Podobną akcję wprowadza też Neonet, który będzie w swoich salonach organizować całodzienne wyprzedaże.

Wpis będzie aktualizowany o nowe oferty!

Jeżeli znacie inne miejsca, w których jutro możemy spodziewać się ciekawych wyprzedaży, dajcie znać w komentarzach. Lista zostanie uzupełniona. Jutro z kolei postaram się znaleźć najciekawsze oferty, jakie pojawią się w sklepach z okazji Czarnego piątku i dam Wam o nich znać w następnym tekście. Jeżeli jesteście bardziej zainteresowanie grami niż sprzętem AGD i RTV, musicie poczekać na teksty Szymona Radzewicza, w których wymieni on najciekawsze promocje. Kolejnych wyprzedaży możecie spodziewać się już w poniedziałek. Początek tygodnia po Święcie Dziękczynienia to bowiem Cyber Monday, podczas którego przeceniana jest tylko elektronika oraz towary cyfrowe.

REKLAMA

Poniżej uruchomiliśmy live bloga, na którym będziemy publikować informacje o ciekawych ofertach i wartych uwagi promocjach. Zaglądajcie do niego często, żeby nie przegapić najlepszych okazji.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA