Tech  / Artykuł

Chcesz obejrzeć Real Madryt - FC Barcelona za darmo? Mamy dla Was darmowe kody na Player.pl!

145 interakcji
dołącz do dyskusji

Nie skłamiemy mówiąc, że na dzisiejszy mecz Real - Barca czeka cały świat. Ten mecz, nazywany Derbami Europy, to zresztą znacznie więcej, niż tylko pojedynek piłkarski - to zderzenie różnych światopoglądów i filozofii prowadzenia przedsiębiorstw sportowych.

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, gdzie obejrzeć El Classico: Real Madryt - Barcelona.

Cieszyliśmy się, że po raz pierwszy w historii, mecz pomiędzy Realem i Barceloną będzie można łatwo obejrzeć w internecie za pośrednictwem serwisu Player.pl. Dziś mamy dla Was wspaniałą niespodziankę - 20 darmowych kodów na pakiet SPORT, które pozwolą Wam obejrzeć ten niesamowicie zapowiadający się mecz.

Przypomnijmy, gdzie można oglądać dzisiejszy mecz: Real Madryt - FC Barcelona

O godzinie 18:15 w telewizjach kablowych, które oferują kanał Eleven oraz na platformie nc+ z wykupioną opcją na kanał Eleven.

W internecie w serwisie Player.pl

Co zrobić, aby dostać od nas kod na Player.pl?

fb-barcelona-real-madryt-El-Clasico-2015 (3)

Po pierwsze - pobrać aplikację Player.pl na urządzenia mobilne lub też zalogować się do serwisu webowego usługi TVN-u.

Po drugie - udostępnić informację o naszym konkursie w wybranym serwisie społecznościowym (wpis musi być publiczny - widoczny dla wszystkich) .

Po trzecie - wkleić link do informacji, którą zamieściłeś w wybranym serwisie społecznościowym w komentarzu pod tym wpisem na Spider’s Web.

20 pierwszym osobom, które jako pierwsze zamieszczą komentarz na Spider’s Web z poprawnym linkiem do informacji o konkursie w wybranym medium społecznościowych prześlemy na maila (podanego w koncie Disqus lub formularzu dodawania nowego komentarza) kod uprawniający do darmowego odbioru 7-dniowego pakietu SPORT w serwisie Player.pl.

Powodzenia!

Czytaj również: Player.pl pokazuje jak się robi transmisje meczów online. Real Madryt - FC Barcelona to idealny przykład

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst