REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Chcesz obejrzeć Real Madryt - FC Barcelona za darmo? Mamy dla Was darmowe kody na Player.pl!

Nie skłamiemy mówiąc, że na dzisiejszy mecz Real - Barca czeka cały świat. Ten mecz, nazywany Derbami Europy, to zresztą znacznie więcej, niż tylko pojedynek piłkarski - to zderzenie różnych światopoglądów i filozofii prowadzenia przedsiębiorstw sportowych.

21.11.2015
15:57
gdzie mecz barcelona real madryt
REKLAMA
REKLAMA

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, gdzie obejrzeć El Classico: Real Madryt - Barcelona.

Cieszyliśmy się, że po raz pierwszy w historii, mecz pomiędzy Realem i Barceloną będzie można łatwo obejrzeć w internecie za pośrednictwem serwisu Player.pl. Dziś mamy dla Was wspaniałą niespodziankę - 20 darmowych kodów na pakiet SPORT, które pozwolą Wam obejrzeć ten niesamowicie zapowiadający się mecz.

O godzinie 18:15 w telewizjach kablowych, które oferują kanał Eleven oraz na platformie nc+ z wykupioną opcją na kanał Eleven.

W internecie w serwisie Player.pl

Co zrobić, aby dostać od nas kod na Player.pl?

fb-barcelona-real-madryt-El-Clasico-2015 (3)

Po pierwsze - pobrać aplikację Player.pl na urządzenia mobilne lub też zalogować się do serwisu webowego usługi TVN-u.

Po drugie - udostępnić informację o naszym konkursie w wybranym serwisie społecznościowym (wpis musi być publiczny - widoczny dla wszystkich) .

Po trzecie - wkleić link do informacji, którą zamieściłeś w wybranym serwisie społecznościowym w komentarzu pod tym wpisem na Spider’s Web.

20 pierwszym osobom, które jako pierwsze zamieszczą komentarz na Spider’s Web z poprawnym linkiem do informacji o konkursie w wybranym medium społecznościowych prześlemy na maila (podanego w koncie Disqus lub formularzu dodawania nowego komentarza) kod uprawniający do darmowego odbioru 7-dniowego pakietu SPORT w serwisie Player.pl.

REKLAMA

Powodzenia!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA