Foliowo czy rotacyjnie - pokaż, jak jest lepiej i wygraj jedną z dwóch golarek Braun Series 7

Lokowanie produktu

Aktualizacja: Mamy zwycięzców! Szczegóły na końcu wpisu.

26.11.2015 16.43
Konkurs: Foliowo czy rotacyjnie? Czekają dwie golarki Braun!

Jaką golarkę kupić - rotacyjną czy foliową? Po długich testach z udziałem golarki Braun Series 7, my już doskonale wiemy, na czym polega różnica i którą z tych opcji wybrać. Jesteśmy jednak przekonani, że o zaletach golarek foliowych powinno wiedzieć więcej osób, dlatego mamy dla Was rewelacyjny konkurs, w którym do wygrania będą właśnie 2 egzemplarze jednych z najlepszych golarek na rynku. 

Zasady naszej zabawy są proste. Musicie zobrazować różnicę pomiędzy goleniem foliowym a rotacyjnym i, co za tym idzie, przewagi jednego sposobu nad drugim, wykorzystując do tego przykłady z codziennego życia. My wybraliśmy do tego celu prosty przykład koszenia trawy - każdy w końcu wie, że łatwiej jest skosić trawnik wykonując proste, równoległe przejazdy, niż zataczając koła.

Nasze porównanie poparliśmy też grafiką, z którą raczej trudno polemizować, a która doskonale obrazuje różnicę:

3

Jesteśmy przy tym pewni, że to nie jedyny przypadek, kiedy codzienne czynności można lepiej wykonywać właśnie w ten sposób. Malowanie ścian? Naklejanie tapet? Widzicie, przykładów jest multum.

Nie musicie jednak od razu wymieniać wszystkich. Wystarczy, że znajdziecie dla siebie jeden, według Was najciekawszy, przygotujecie odpowiednie zdjęcie, obrazujące różnice pomiędzy ruchem rotacyjnym a linearnym, i taki zestaw umieścicie w komentarzu pod tym tekstem (uwaga: konieczne jest podanie poprawnego adresu e-mail w formularzu Disqus, bo w ten sposób będziemy kontaktować się ze zwycięzcami). Potem zostaje już tylko czekanie - zgłoszenia w takiej formie przyjmujemy od dziś do 5 grudnia, po czym wyłonimy dwóch zwycięzców, czyli autorów najciekawszych naszym zdaniem porównań (zarówno jeśli chodzi o tekst, jak i zdjęcie).

Możecie próbować wyróżnić się z tłumu na wszystkie możliwe sposoby - czy to najbardziej oryginalnym porównaniem, czy najciekawszą grafiką lub zdjęciem. Wszystko to będziemy brać pod uwagę przy ostatecznej ocenie.

Co jest do wygrania? Dwie rewelacyjne golarki Braun Series 7.

Zapewniam osobiście, że dla tak świetnego sprzętu warto poświęcić te kilka lub kilkanaście minut. Skoro nawet mnie przekonał do tego, żeby golić się praktycznie codziennie, to jest w stanie przekonać do tego każdego. A tym, którzy i tak golą się każdego dnia, z całą pewnością ułatwi i przyspieszy tę czynność.

braun series 7 1

W skrócie więc, jedyne co trzeba zrobić to:

  • Znaleźć przykład, obrazujący różnice pomiędzy goleniem rotacyjnym a foliowym
  • Przygotować ilustrację (zdjęcie/grafika) z tym właśnie przykładem
  • Umieścić komplet (tekst + grafika) w komentarzu pod tym tekstem

Potem wystarczy już tylko czekać do zakończenia konkursu. Po tym terminie dwie osoby będą mogły zaczynać swój dzień od golenia się doskonałą golarkę foliową.

Powodzenia!

Mamy zwycięzców!

Po długich naradach i dyskusjach udało nam się wyłonić dwóch zwycięzców naszego konkursu. Wybór nie był łatwy, ale ostatecznie musieliśmy podjąć decyzję. Dlatego też nagrody trafiają do użytkowników:

Do tych dwóch osób wysłaliśmy już prośbę o kontakt mailowy. Pozostałym serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, pracę włożoną w przygotowanie zgłoszeń i mamy nadzieję, że następnym razem uśmiechnie się do nich szczęście!

Lokowanie produktu
Najnowsze