REKLAMA

Tak tanio jeszcze nie było - Amazon obniża ceny i wysyła czytniki Kindle do Polski za darmo

Jeśli szukasz pomysłu na świąteczny prezent, nie musisz czekać do promocji z okazji Czarnego Piątku. Niemiecki Amazon od dziś zapewnia darmową wysyłkę do Polski przy zakupach od kwoty 49 euro. To świetna okazja na zakup czytników Kindle, które są teraz w korzystnych promocjach.

26.11.2015 10.59
Aktualizacja Kindle sprawi, że usługi Amazonu nadal będą działać.
REKLAMA
REKLAMA

Chociaż nie doczekaliśmy się jeszcze polskiego Amazona, to amerykański gigant zrobił właśnie duży ukłon w stronę polskich klientów. Od dzisiaj przy zakupach u naszych sąsiadów z Amazon.de wysyłka do polski jest zupełnie darmowa przy każdym zamówieniu na kwotę minimum 49 euro. Dzięki temu sprzęt z niemieckiego Amazona zostanie dostarczony pod nasze drzwi bez żadnych pośredników i bez dodatkowych opłat.

Jeśli przymkniemy oko na niemiecki język na stronie Amazona, to całość działa tak, jakbyśmy mieli polski oddział sklepu. Tę pozytywną zmianę zauważył Robert Drózd ze Świata Czytników.

To świetna okazja do zakupu czytnika Kindle Paperwhite, który jest teraz w korzystnej promocji

Na niemieckim Amazonie znajdziemy teraz świetne promocje na czytniki Kindle Paperwhite III, czyli najnowszą generację popularnego modelu z podświetlanym ekranem. Wersja czytnika bez reklam kosztuje w promocji 119,99 euro (po wejściu na stronę trzeba kliknąć przycisk "Ohne Spezialangebote"). Tę wersję możemy zamówić bezpłatnie do Polski.

kindle

Dla polskiego klienta ostateczna cena wyniesie 124 euro, z uwagi na fakt, że w Polsce VAT na elektronikę wynosi 23%, a nie 19%, tak jak w Niemczech. Przy obecnym kursie euro daje to niespełna 530 zł. W Polsce w podobnej cenie kupimy Kindle Paperwhite 3, ale w wersji z reklamami. Promocja Amazon.de jest więc bardzo korzystna.

Na niemieckim Amazonie znajdziemy też wersję Kindle Paperwhite 3 z reklamami w cenie 99,99 euro. To jeszcze korzystniejsza oferta, natomiast czytniki z reklamami nie są wysyłane do Polski z uwagi na ograniczenia licencyjne i umowy z reklamodawcami. Taką wersję czytnika można sprowadzić do Polski poprzez firmę pośredniczącą, ale jej usługi będą dodatkowo płatne.

Pozostałe czytniki również są warte uwagi. Najnowsza wersja Kindle 7 (z dotykowym ekranem) kosztuje na Amazon.de 79,99 euro w wersji bez reklam bądź 69,99 eur. z reklamami. Ponownie, tylko ta pierwsza jest bezpośrednio wysyłana do Polski. Z kolei najbardziej wymagający fani czytników mogą zamówić Kindle Voyage w cenie 189.99 eur, nie płacąc przy tym nic za przesyłkę do Polski.

Nie tylko czytniki

sony-action-cam
REKLAMA

Darmowa wysyłka z Amazon.de otwiera drzwi do wielu promocji na elektronikę, nie tylko na same czytniki. Dla przykładu, właśnie trwa tygodniowa promocja Cyber Monday, w której znajdziemy bardzo korzystne oferty. Jedną z nich jest świetna kamera sportowa Sony FDR-X1000 z nagrywaniem 4K, która została przeceniona o 42% i zamiast 449 eur. kosztuje tylko 259 eur. Dostawa do Polski jest oczywiście darmowa.

Wszystkie promocyjne oferty znajdują się pod tym adresem. Na stronę Amazon.de warto będzie zajrzeć jutro, kiedy ruszą wyprzedaże z okazji Black Friday.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA