Foto  / Artykuł

Wideo dnia: co jest najważniejsze dla osób, które przyszły na mecz? Nie, nie jest to mecz

O "selfie" mówi się dużo, choć na pewno jeszcze więcej się ich robi. Większość z nas ma co najmniej jedno na swoim koncie (niektórzy kilka milionów więcej), wszyscy chyba wiedzą, czym jest. Ale czy zastanawialiście się kiedyś, jak potrafi wpłynąć na wasze życie i zmienić zachowanie? Nie. To przyjrzyjcie się wideo zamieszczonemu poniżej.

Trudno się nie zgodzić, że tym razem obraz naprawdę jest wart więcej niż tysiąc słów. Na materiale poniżej widzimy dziewczyny obecne na meczu, które zamiast interesować się tym, co dzieje się na boisku, są zajęte same sobą. Stroją miny, pozują, poprawiają włosy i robią sobie zdjęcia, bo... brały udział w konkursie na najlepsze selfie podczas meczu bejsbolowego. Wyglądają przy tym po prostu kuriozalnie.

But first... let us take (lots and lots and LOTS) of selfies.FULL VIDEO: http://bit.ly/1VqCyv9

Posted by 120 Sports on 30 września 2015

Wideo jest naprawdę zabawne. Ale nie tylko. W pewien sposób jest upadlające. I zwyczajnie smutne.

Zamiast łapać chwile, budujemy nasze życie z momentów, które warte są uwiecznienia zdjęcia czy opublikowania posta na Facebooku. Liczy się nie to, by dobrze się czuć, ale by dobrze wyglądać i by inni myśleli, że czujemy się fantastyczne.

Dużo mówi o tym zorganizowanie konkursu na wspomnianego selfie. Być może nie nadążam za rzeczywistością, ale logiczniejsze wydawałoby mi się po prostu... zorganizowanie konkursu na najciekawsze zdjęcie z meczu.

Pamiętam jak niedawno wybrałam się do kina na seans.

Stojąc przed budynkiem, zobaczyłam grupę nastoletnich chłopców zmierzających do kina. Wszyscy mieli takie same fryzury, ubrania, wyglądali po prostu identycznie, jak idealne produkty XXI wieku. Zamiast wejść od razu do kina, na chwilę się zatrzymali. Zgodnie uznali, że trzeba zrobić sobie selfie. W tym momencie rzeczywistość jakby się zatrzymała. Wszyscy zrobili dziwne pozy, nagle przybrali rolę zwycięzców świata, którzy są najszczęśliwsi na świecie. Po zrobieniu selfie po prostu poszli dalej.

Może to głupie, ale stałam i patrzyłam na nich z rozdziawioną buzią. Nie, nie dlatego, że gustuję w nastolatkach i byli olśniewający, ale dlatego, że wyglądało to najgłupiej na świecie.

Zupełnie tak, jak dziewczyny na powyższym wideo.

Zobacz również: Zdjęcie dnia: starsza pani pokazuje, co w życiu jest naprawdę ważne

Autorka jest redaktor prowadzącą sPlay.pl – bloga poświęconego cyfrowej rozrywce.

* Ilustracja: kadr z filmu 120 Sports

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst