Operatorzy  / Relacja

Zapomnij o Neostradzie - oto Supernova 600 Mb/s, czyli światłowód od Orange w twoim domu

148 interakcji
dołącz do dyskusji

600 Mb/s. Taką właśnie prędkość Internetu uzyskają klienci nowej oferty Orange Supernova. Podczas wczorajszej konferencji mieliśmy okazję poznać szczegóły oferty, a także zadać kilka pytań przedstawicielom Orange. Zobacz, co na nie odpowiedzieli.

Wczorajsza konferencja Orange odbyła się w niezwykłym miejscu, którym jest FlySpot w podwarszawskich Morach. Znajduje się tam najpotężniejszy tunel aerodynamiczny świata, w którym można – dosłownie! – uczyć się latać w pionowym strumieniu powietrza o zawrotnej prędkości 310 km/h.

Miejsce zostało wybrane nieprzypadkowo, bowiem nowa oferta Orange również dotyczy szybkości. Orange Supernova to światłowodowy dostęp do Internetu, który właśnie rusza w 11 polskich miastach.

Użytkownicy oferty będą do wyboru trzy prędkości: 100 Mb/s, 300 Mb/s lub nawet 600 Mb/s.

Do końca roku dostępność oferty poszerzy się o 5 kolejnych miast, a zasięg pokryje 720 tys. gospodarstw domowych. Z Supernovej będzie można skorzystać w Szczecinie, Gdańsku, Elblągu, Bydgoszczy, Białymstoku, Warszawie, Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Lublinie, Zielonej Górze, Wrocławiu, Opolu, Katowicach, Sosnowcu, Mysłowicach oraz w Krakowie.

Podczas konferencji mieliśmy okazję porozmawiać z przedstawicielami Orange, którym zadaliśmy kilka pytań, które najmocniej nas intrygowały. Odpowiedzi poznasz w naszym materiale Spider’s Web TV wprost z konferencji Orange we FlySpocie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst