Masz iPhone'a w Plusie? Od możliwości wysyłania MMS-ów dzieli cię już tylko jeden krok
Aktualizacja systemu operacyjnego iPhone’ów do iOS 9 z września przyniosła spore rozczarowanie części klientów sieci Plus. Okazało się, że ich telefon wrócił do korzeni i podobnie jak pierwszy iPhone przestał obsługiwać wiadomości MMS. Na szczęście te ciężkie dni mamy już za sobą.

REKLAMA