REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Ceniona przez użytkowników funkcja Spotify Running teraz także na Androidzie. Sprawdź ją

Funkcja Spotify Running zadebiutowała w maju, ale do dzisiaj mogli się nią cieszyć wyłącznie posiadacze iPhone’ów. Teraz Spotify podzieliło się z nami dobrą wiadomością i zapowiedziało, że funkcja Running będzie dostępna również dla użytkowników smartfonów z Androidem.

15.09.2015
16:15
Ceniona przez użytkowników funkcja Spotify Running teraz także na Androidzie. Sprawdź ją
REKLAMA
REKLAMA

Spotify Running to funkcja przeznaczona dla aktywnych osób, które lubią trenować razem ze swoimi smartfonami. Biorąc na trening smartfona z dostępem do bogatego katalogu muzycznego można w znaczący sposób ubarwić monotonne ćwiczenia. Jednak Spotify Running to coś więcej niż zwykły odtwarzacz muzyczny zabrany na trening.

Funkcja Spotify Running dopasowuje playlistę do tempa biegu użytkownika, stwarzając mu lepsze warunki do poprawy własnych wyników oraz motywując tym samym do większego wysiłku.

Sam ze Spotify Running jeszcze nie biegałem, bo funkcja nie była dostępna na Androidzie. Jednak po przeczytaniu opinii kilku osób, które biegają, a teraz biegają razem ze Spotify Running nie mogę się doczekać aż sam przetestuję to na własnych… nogach.

spotify running android

Na łamach Spider’ Web swoimi wrażeniami ze Spotify Running podzielił się Przemek. Nie ukrywam, że zaintrygował mnie fakt, iż udało mu się podczas pierwszego treningu ze Spotify Running poprawić swój własny wynik.

Na razie mój smartfon nie widzi jeszcze stosownej aktualizacji aplikacji Spotify, ale mam nadzieję, że to już wyłącznie kwestia niedługiego czasu.

Spotify pobierzesz za darmo ze sklepu Google Play, App Store i Windows Phone Store. Ta ostatnia wersja nie wspiera jeszcze usługi Spotify Running.

Czytaj również:

REKLAMA

* Zdjęcie: Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA