REKLAMA

Zwycięska kombinacja w zwycięskiej cenie, czyli Moto X Play - Spider's Web Testuje

Po wielu dniach intensywnych testów przyszedł czas na werdykt - czy Motorola Moto X Play faktycznie może zaoferować więcej, niż wskazuje na to jej cena?

09.09.2015 10.05
Zwycięska kombinacja w zwycięskiej cenie, czyli Moto X Play
REKLAMA
REKLAMA

Segment smartfonów do 1500 zł jest bodajże najbardziej zatłoczoną, a przez to najbardziej wymagającą częścią rynku urządzeń mobilnych. Producenci nie mają tu łatwego życia, bo oprócz konkurencyjnych sprzętów ze średniej półki, ich nowe produkty muszą konkurować z ubiegłorocznymi flagowcami, których cena bardzo często spada nawet poniżej wyżej wymienionej bariery.

Czy Motoroli udało się pokazać urządzenie, mogące powalczyć na tej zatłoczonej arenie? Zdecydowanie. Podczas moich testów Moto X Play okazała się być znacznie lepszym smartfonem, niż oczekiwałem, a poddałem ją najcięższej z możliwych prób - zabrałem ją jako główny telefon na targi IFA 2015, gdzie była wykorzystywana do maksimum swojego potencjału.

Pełną, tekstową recenzję znajdziecie na łamach Spider’s Web w ciągu kilku dni, a dziś zapraszam do obejrzenia recenzji wideo na naszym kanale YouTube:

Ciekawym ostatecznego werdyktu mogę powiedzieć już teraz - jeśli chodzi o tegoroczne smartfony z tej półki, dostępne w polskiej dystrybucji, Moto X Play jest jednym z najciekawszych, jeżeli nie najciekawszym urządzeniem jakie można kupić za takie pieniądze. Owszem, nie znajdziemy tu wielu „ficzerów” znanych z flagowców, ale osobiście przy tej cenie nie widzę w tym żadnego problemu.

Moto X Play tak wiele rzeczy robi po prostu dobrze, że nie sposób nie przymknąć oka na delikatne niedoskonałości, których przecież spodziewamy się w każdym urządzeniu, nieprawdaż? W tym konkretnym przypadku schodzą one jednak na bardzo daleki plan, bo jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości, to niewiele jest na rynku urządzeń mających tak wiele do zaoferowania.

REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA