REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Znamy datę polskiej premiery iPhone'a 6s i 6s Plus!

Mniej niż dwa tygodnie - zaledwie tyle będą musiały czekać osoby, które już ostrzą sobie zęby na najnowsze modele iPhone'ów, ale nie uśmiechała im się wycieczka do krajów, w których telefony te dostępne są już od końca zeszłego tygodnia.

28.09.2015
15:33
Już za moment iPhone 6s w Polsce. Apple Watch też!
REKLAMA
REKLAMA

iPhone 6s oraz iPhone 6s Plus w Polsce

iPhone 6s oraz 6s Plus, w nieznanych na razie cenach, dostępne będą w naszym kraju dokładnie od 9 października. Tym samym Polska znalazła się w drugim "koszyku" i z iPhone'ów będziemy mogli cieszyć się w tym samym momencie, co mieszkańcy Finlandi, Czech, Włoch, Portugalii, Szwecji, Szwajcarii czy Rosji. Łącznie w grupie krajów, w których premiera 6s i 6s Plus nastąpi 9 października znalazło się 40 państw.

Oczywiście w naszej redakcji najnowsze iPhone'y już są - pojechaliśmy po nie do Drezna. Piotr Grabiec opisywał też pierwsze odczucia związane z urządzeniem, i zrobił to w następujący sposób:

iPhone 6s to zdecydowanie najlepszy iPhone jaki kiedykolwiek powstał, ale nadal nie jest to telefon idealny.

Nie wiadomo jeszcze dokładnie na ile daleko nowym iPhone'om do ideału - to z całą pewnością podsumujemy w nadchodzących recenzjach obydwu wersji nowego iPhone'a.

Oficjalnie wprowadzenie iPhone'a do swojej oferty potwierdzili przy okazji przedstawiciele sieci Orange oraz Play, choć wszystko obyło się za pośrednictwem Twittera i w dość niecodzienny sposób:

Polski oddział sieci T-Mobile również potwierdził nam, że 9.10 ruszy sprzedaż najnowszych iPhone'ów, natomiast przyjmowanie zamówień przedsprzedażowych będzie miało miejsce już 2.10.

Apple Watch w Polsce

Co ciekawe, dokładnie tego samego dnia w ofercie polskiego sklepu Apple zadebiutuje także inny produkt tej firmy, choć prawdopodobnie będzie cieszył się dużo mniejszą popularnością niż nowe iPhone'y. Na 9 października Apple planuje bowiem wprowadzić do sprzedaży w naszym kraju również Apple Watcha, w cenach zaczynających się od niecałych 1700 zł, a kończących się nawet na 80 tys. zł.

Kolejek, takich jak w przypadku niedawnych premier, prawdopodobnie nie ma się co spodziewać.

Czytaj również:

Oglądaj również:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA