REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Zaskakująca oferta Plusa - HBO GO bez umowy z kablówką, i z brakiem limitu transferu danych!

Jeszcze niedawno do korzystania z HBO GO potrzebny był dodatkowy abonament telewizyjny. Jednak od jakiegoś czasu usługę tę oferuje coraz więcej firm. Teraz dołączył do nich Plus.

03.09.2015
12:00
HBO Now i HBO Go to konkurencja dla serwis Netflix
REKLAMA
REKLAMA

Plus jest pierwszym operatorem komórkowym umożliwiającym swoim klientom dokupienie dostępu do HBO GO! Usługę można dokupić zarówno do abonamentu telefonicznego, jak też internetowego. Jeśli zdecydujecie się na tę ofertę, nie będziecie musieli płacić za usługę przez dwa miesiące.

Oferta ta jest dostępna dla klientów, którzy podpiszą nową umowę lub przedłużą umowę w taryfach JA+ Abonament lub JA+ Internet LTE z abonamentem za minimum 49,99 zł. Następnie będą mogli korzystać z usługi za 20 zł miesięcznie. Osoby, które mają niższe abonamenty, za dostęp do HBO GO będą płacić 30 zł miesięcznie. Tyle samo zapłacą abonenci, którzy już mają podpisaną umowę z Plusem.

Dodatkowo wszyscy klienci, którzy zdecydują się na korzystanie z HBO GO, do końca roku będą mogli korzystać z nielimitowanej transmisji danych do strony internetowej lub aplikacji serwisu.

To duże udogodnienie, które umożliwi oglądanie materiałów filmowych bez szybkiego zużywania pakietu internetowego oraz ponoszenia dodatkowych kosztów.

Każdy użytkownik Plusa, który chce aktywować usługę, powinien wysłać bezpłatnego SMS-a o treści AKT HBOGO pod numer 8038. Następnie, po potwierdzeniu zgody na warunki dostępu do serwisu, otrzyma SMS z kodem umożliwiającym rejestrację na hbogo.pl lub w aplikacji HBO GO. Aktywacji można też dokonać łącząc się z sieci Plus ze stroną www.plus.pl/hbogo i podając adres e-mail. Wówczas tam trafi kod umożliwiający rejestrację.

W ten sposób Plus uwalnia treści wideo!

Do czasu pojawienia się Netfliksa HBO GO jest jedynym jakościowym serwisem VoD dostępnym w Polsce. Do niedawna możliwe było kupienie go wyłącznie w ofercie telewizyjnej. Dziś korzystać z niego mogą praktycznie wszyscy. Bo choć coraz więcej osób może obyć się bez telewizora i klasycznej telewizji, to praktycznie każdy z nas posiada telefon komórkowy.

Dodatkowo, teraz będzie można do niego dokupić ciekawe treści wideo. To pierwszy, bardzo ważny krok do udostępnienie HBO GO dla wszystkich użytkowników, który mnie niezwykle cieszy.

REKLAMA

* Zdjęcie: Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA