REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Oto zupełnie nowa oferta Plusa z Internetem mobilnym LTE bez żadnych limitów

Internet "mobilny" już dawno temu przestał być faktycznie mobilny i wykorzystywany wyłącznie urządzeniach przenośnych. A nawet jeśli, to często właśnie one - czy to w formie smartfonu, czy nieco większego tabletu - odpowiadają u nas za zdecydowaną większość sieciowej konsumpcji. Teraz ci, którzy wymagają od swojego operatora w tej kwestii naprawdę dużo (a najlepiej bez limitów) powinni zainteresować się nową ofertą Plusa - JA+ POWER LTE 2.0.

02.09.2015
13:46
Oto zupełnie nowa oferta Plusa z Internetem mobilnym LTE bez żadnych limitów
REKLAMA
REKLAMA

Nowa usługa, którą zaprezentowano dziś, a która do oferty włączona zostanie jutro (3.09), oferowana jest w kilku dostosowanych do potrzeb klientów odmianach, zaczynając od wersji z dodatkowym urządzeniem lub bez niego, przez różne wysokości abonamentów, a kończąc na propozycjach skierowanych do studentów i wykładowców. Przewidziano także jeden specjalny "mistrzowski zestaw szkolny".

Główna oferta składa się z czterech planów taryfowych, w których wyraźnie zwiększono dostępne do tej pory pakiety danych. Do wyboru mamy opcje za 39,99 zł (pakiet 20 GB miesięcznie), za 59,99 zł (40 GB), za 79,99 zł (70 GB) i największego, kosztującego 99,99 zł (90 GB). W każdej z tych opcji można wybrać dodatkowy sprzęt - modem USB, router mobilny lub router stacjonarny. Dodatkowo, przenosząc nasz numer od innego operatora otrzymamy 6 miesięcy usługi za darmo, natomiast w pakiecie smartDOM wszystkie usługi są o kilkanaście złotych tańsze.

Zrzut ekranu 2015-09-02 o 13.35.02

Jeszcze taniej będzie, jeśli posiadamy już własny sprzęt, który może pełnić funkcję modemu czy routera. Wtedy każda z tych ofert jest tańsza o 10zł, a w pakiecie smartDOM dodatkowa zniżka jest jeszcze większa (około 25 zł).

Pakiety danych to jednak nie wszystko - we wszystkich taryfach, z wyjątkiem najtańszej, w cenie abonamentu oferowana jest usługa LTE bez limitu danych, pozwalająca na korzystanie z pełnej prędkości LTE nawet po przekroczeniu podstawowego pakietu. W przypadku opcji najtańszej, konieczne jest dopłacenie co miesiąc 10 zł, jeśli interesuje nas ta usługa. Niestety w tym przypadku maksymalna prędkość ograniczana jest do 5 Mb/s.

To zresztą nie koniec przewag droższych wersji usługi. W przypadku taryf za co najmniej 59 zł (i 49 zł w opcji bez urządzenia) dostępny jest pakiet nocny, czyli 200 GB do wykorzystania pomiędzy 1:00 a 8:00. Cena tego dodatku wynosi 2,90 zł miesięcznie.

W tych samych taryfach odnajdziemy zresztą dwumiesięczny abonament na trzy pakiety tematyczne telewizji internetowej IPLA. Późniejszy koszt wynosi 10 zł, ale i tu jest haczyk. Posiadacze najdroższego abonamentu za tę kwotę otrzymają dostęp do wszystkich trzech pakietów, natomiast posiadacze tańszych - tylko jednego, który raz w miesiącu można zmienić.

Coś dla studentów i zestaw szkolny

Plus przygotował także dwa ciekawe pakiety. W ramach "mistrzowskiego zestawu szkolnego" otrzymamy router LTE Huawei B315, laptopa HP 250 G3 15" oraz tablet Huawei MediaPad T1 LTE. Za cały zestaw nie płacimy z góry, uiszczając jedynie opłatę abonamentową w wysokości 90 zł przez pierwsze 24 miesiące (w przypadku programu smartDOM) i... 65 zł za kolejne 24 miesiące.

Studenci i wykładowcy mogą natomiast wybrać inną, bardzo atrakcyjną opcję. W abonamencie za 39,99 zł otrzymują nielimitowany transfer LTE, pakiet 20 GB na transmisję danych, mobilny router Samsunga oraz, a może przede wszystkim, umowę na zaledwie 12 miesięcy. Do skorzystania z oferty niezbędne jest jedynie okazanie w punkcie Plusa legitymacji studenckie lub nauczycielskiej i dowodu osobistego.

REKLAMA

To jednak prawdopodobnie nie wszystko. Z pewnych źródeł wiemy, że jutro też uważnie powinniśmy wsłuchiwać się w komunikaty wysyłane przez Plusa, który planuje uzupełnić dzisiejszą ofertę dodatkiem, którego podobno nie ma jeszcze żaden operator komórkowy.

* Zdjęcie: Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA