Guidewire Software otwiera nowe centrum programowania w Krakowie i szuka inżynierów na Spider’s Web!

Lokowanie produktu

Cieszymy się, że możemy prowadzić takie akcje dla tak fajnych marek. Guidewire - jeden z wiodących dostawców oprogramowania dla ubezpieczycieli, otwiera nowe Regionalne Centrum Programowania w Krakowie. Zainteresowanych pracą u światowego giganta programistów, firma zaprasza do aplikowania na stronie careers.guidewire.com.

11.09.2015 11.51
Guidewire Software otwiera nowe centrum programowania w Krakowie i szuka inżynierów na Spider’s Web!

Regionalne Centrum Programowania w Krakowie będzie szóstym – po Kalifornii, Dublinie, Pensylwanii, Tokio i Toronto – ośrodkiem tego rodzaju. Nowe Centrum będzie zlokalizowane w pobliżu Starego Miasta.

Zatrudnieni tu pracownicy będą realizować zadania związane ze wszystkimi aspektami powstawania produktów firmy, począwszy od zarządzania produktem po pisanie oprogramowania i kontrolę jakości. Opracowane w krakowskim Centrum aplikacje będą skierowane zarówno do klientów na lokalnym rynku Europy Środkowo-Wschodniej, jak i na rynkach globalnych.

— Obecność wielu utalentowanych programistów w Polsce była dla nas ważnym czynnikiem — mówi dla Spider’s Web Ali Kheirolomoom, dyrektor odpowiedzialny za produkty Guidewire Software. — Dostępność wysoko wykwalifikowanej kadry i centralna lokalizacja w Europie znacząco przyczynią się do poprawy efektywności procesu wdrażania naszych rozwiązań.

W ostatnim czasie mieliśmy okazję porozmawiać z Łukaszem Kasprzakiem, inżynierem z firmy Guidewire o tym, czego można się spodziewać po pracy w Guidewire Software.

Na kogo czeka praca w Guidewire Software?

Guidewire prowadzi obecnie rekrutację pracowników na następujące stanowiska:

• inżynierów oprogramowania
• programistów aplikacji internetowych
• testerów oprogramowania
• menedżerów produktów, odpowiedzialnych za oprogramowanie dla firm
• menedżerów odpowiedzialnych za proces tworzenia oprogramowania
• kierowników programów.

Cały czas można zgłaszać się do pracy na poszczególne stanowiska. Szczegóły dotyczące rekrutacji, jak i możliwość złożenia aplikacji dostępne są na stronie internetowej: www.careers.guidewire.com

Spider’s Web życzy powodzenia!

Lokowanie produktu
Najnowsze