REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Oto Szkolny Poradnik Zakupowy Spider's Web!

Oto i on! Właśnie opublikowaliśmy Poradnik Szkolny przygotowany przez blogerów Spider’s Web oraz partnerów tegorocznego wydania poradnika: ASUS-a i Microsoft. Serdecznie zapraszamy do lektury!

28.08.2015
13:51
Oto Szkolny Poradnik Zakupowy Spider’s Web!
REKLAMA
REKLAMA

Wielkimi krokami nadchodzi wrzesień, dlatego już teraz zacząć przygotowywać się do następnego semestru nauki. Minęły już czasy, gdy dziecko do komfortowej nauki potrzebowało wyłącznie zeszytu i książek. Obecnie żyjemy w czasach cyfrowych, gdy nawet uczniowie szkół podstawówek, nie mówiąc już o starszych pociechach, muszą mieć dostęp do świata cyfrowego.

Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniego komputera i akcesoriów do niego nie jest prostym zadaniem. Rdzenie, procesory, karty graficzne, matryce, klawiatury i myszy. Liczba sprzętów i konfiguracji dostępnych na rynku potrafi wywołać zawrót głowy nawet u geeka pełną gębą, nie mówiąc już o rodzicu, który musi przygotować swoją pociechę do kolejnego roku nauki.

Poradnik Szkolny Spider’s Web 2015

Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć poradnik, który przybliży naszym czytelnikom najlepsze urządzenia, w jakie warto wyposażyć ucznia lub świeżo upieczonego studenta przed nowym rokiem szkolnym lub akademickim. Przedstawiliśmy tam propozycje komputerów (głównie laptopów), a także monitorów, myszek i klawiatur, które uczynią pracę w domowym zaciszu znacznie przyjemniejszą.

Nie zapomnieliśmy też o zaproponowaniu smartfonów, obecnie najważniejszych i najpopularniejszych urządzeń podłączonych do Internetu. Wisienką na torcie są propozycje gadżetów, które co prawda nie są niezbędne do nauki lub pracy. Mogą jednak znacznie ją ułatwić lub chociaż uczynić nasze życie znacznie przyjemniejszym. Jestem pewien, że jeśli się zapoznacie z naszymi propozycjami, znajdziecie coś dla siebie.

Wszystkie propozycje produktowe zostały podzielone na pięć kategorii. W ten sposób przedstawiliśmy propozycje sprzętów przeznaczonych dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, szkół średnich, studentów oraz nauczycieli. Oczywiście kategorie te nie są sztywne i należy je traktować wyłącznie jako podpowiedź, swego rodzaju wskazówkę.

Poradnik Szkolny Spider’s Web 2015 2

By wyjaśnić wam, czym kierowaliśmy się podczas wyboru sprzętu, opublikujemy cykl artykułów, w których blogerzy będą tłumaczyć swoje wybory. Staramy się dawać nie tylko gotowe wskazówki, ale też być w pełni transparentni i tłumaczyć, jak kupować dane urządzenie w przyszłości.

Wybierając urządzenia w zdecydowanej większości przypadków zakładaliśmy, że z wiekiem użytkownik staje się coraz bardziej wymagający i potrzebuje coraz lepszych urządzeń. Mały wyjątek popełniliśmy przy wyborze sprzętu dla nauczyciela. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele dorosłych osób mimo że lubi grać, ze względu na wygodę często wybiera konsolę, a komputer traktuje jako narzędzie pracy. Jeżeli należysz do tych szczęśliwców, którzy mimo etatu mają czas na przejście nowego Wiedźmina, zapoznaj się z sprzętami przeznaczonymi dla uczniów, którzy są bardzo wymagającymi graczami.

REKLAMA

Serdecznie zachęcamy też do zapoznania się z propozycjami prezentów przygotowanych przez Partnerów tegorocznego wydania Poradnika Szkolnego Spider’s Web. Jak na razie możecie zobaczyć wyłącznie strefę firmy ASUS, ale za kilka dni dołączy do niej strefa Microsoftu. Znajdziecie w nich propozycje świetnych sprzętów i oprogramowania, które usprawnią waszą pracę lub uczynią wasze codzienne obowiązki przyjemniejszymi.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA