Tech  / Artykuł

Samsung podał ceny nowych urządzeń. Tanio nie jest, oj nie jest

141 interakcji
dołącz do dyskusji

Samsung zaprezentował dwa modele flagowych smartfonów - Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 edge+. Właśnie poznaliśmy ceny oraz dowiedzieliśmy się nieco szczegółów odnośnie nowych tabletów, które debiutują dzisiaj w Polsce.

Opublikowaliśmy już materiał wideo o nowych smartfonach Samsunga oraz newsy o Galaxy Note 5 i Galaxy S6 edge+. Na łamach Spider's Web pojawiło się również szczegółowe porównanie Note'a 5 do Note'a 4. Teraz pora przyjrzeć się cenom nowych Samsungów.

Samsung Galaxy Tab S2 - cena i dostępność

Tablet Samsung Galaxy Tab S2 debiutuje właśnie na Polskim rynku. Samsung zapowiedział wprowadzenie produktu na sklepowe półki i podał dokładne ceny urządzenia.

8-calowa wersja Galaxy Taba S2 wyposażona wyłącznie w łączność WiFi kosztuje 1599 zł. Trochę więcej będzie trzeba zapłacić za model z LTE. Samsung wycenił go w Polsce na 1899 zł. W tej samej cenie dostępna będzie wersja z ekranem o przekątnej 9,7 cala. Jednak kupując większy tablet w cenie 1899 zł dostaniemy wyłącznie wersję z WiFi. Za opcję z LTE będzie trzeba zapłacić 2199 zł.

Samsung Galaxy S6 edge+ - cena i dostępność

Samsung zaprezentował dzisiaj model Galaxy S6 edge+, czyli nieco większą wersję Galaxy S6 edge. Nowy smartfon trafi do sprzedaży w Polsce 4 września, a akcja przedsprzedażowa wystartuje lada moment.

Koreańczycy wycenili Samsunga Galaxy S6 edge+ na 3599 zł. To jednak cena za wersję z 32 GB pamięci wbudowanej. Ten sam smartfon z 64 GB pamięci będzie kosztował już 3999 zł. Sporo!

Samsung Galaxy Note 5 - cena i dostępność

Samsung Galaxy Note 5 zadebiutuje później niż Galaxy S6 edge+. Producent poinformował, że polskiej premiery należy się spodziewać dopiero późną jesienią. Na razie również cena pozostaje nieznana.

Patrząc jednak na to ile Samsung każe sobie zapłacić za Galaxy S6 Edge+, można przypuszczać, że ceny będą na porównywalnym poziomie. Szacuję, że tańsza wersja zamknie się w granicach 4 tys. zł, a droższa, z rozbudowaną pamięcią, przekroczy tę magiczną granicę.

Czytaj również:

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst