Sprzęt  / Lokowanie produktu

Aktualizacja: Rozwiązanie konkursu - Zawsze do celu! Wygraj nawigację MIO Spirit 7550 LM z bezterminową aktualizacją map

Ruszamy z wakacyjnym konkursem, w którym do wygrania jest nawigacja MIO Spirit 7550 LM z bezterminową aktualizacją map. Dlaczego właśnie taka nagroda? Żeby zawsze dotrzeć bezpiecznie do celu!

Całkiem niedawno na łamach Spider's Web opublikowaliśmy recenzję nawigacji MIO 7550 LM. Teraz chcemy, aby ten świetny sprzęt trafił również w ręce Czytelników Spider's Web. Dlatego wspólnie z MIO przygotowaliśmy konkurs, w którym główną nagrodą jest właśnie nowa nawigacja MIO Spirit 7550 LM.

Wygraj nawigację MIO Spirit 7550 LM z bezterminową aktualizacją map!

Zasady zabawy są proste. Aby wziąć udział w konkursie należy zamieścić w komentarzach pod tym wpisem pracę związaną w dowolny sposób z hasłem “Zawsze do celu!” – może to być zdjęcie, film, animacja, rymowanka, historyjka, wiersz, tweet lub inna praca artystyczna.

Hasło "Zawsze do celu!" można swobodnie interpretować i łączyć z przemieszczaniem się, podróżowaniem, wakacjami, trafianiem do miejsca docelowego itp.

Mio-Spirit-7550-LM-4

Pracę konkursową można opublikować w Sieci za pomocą wybranego przez siebie serwisu społecznościowego (Facebook, Twitter, Google+, YouTube, Instagram lub Vine) – należy jednak w komentarzu pod tym wpisem zamieścić link do pracy znajdującej się w jednym z wymienionych wyżej serwisów społecznościowych.

Praca umieszczona w mediach społecznościowych musi być dostępna publicznie. Konto autora lub/i post z pracą musi być dostępny dla wszystkich oglądających, a nie np. “tylko dla znajomych”.

Wypełniając formularz dodawania komentarza, należy w odpowiednim polu podać poprawny adres e-mail – w ten sposób będziemy kontaktować się ze zwycięzcą.

Konkurs potrwa od dnia 12.08.2015 do 21.08.2015 r. Konkurs rozpocznie się w dniu 12.08.2015 r. (tj. środa) z momentem publikacji wpisu na łamach Spider’s Web, który go zapowiada. Konkurs potrwa do 21.08.2015 r. (tj. piątek) do godziny 12:00 (południe).

Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na łamach Spider’s Web po 24 sierpnia, maksymalnie do 26 sierpnia 2015 r.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA (18:45, 25.08.2015 r.): Rozwiązanie konkursu

Komisja konkursowa wyłoniła zwyciężczynię naszej zabawy. Nagroda główna, nawigacja MIO Spirit 7550 LM, wędruje do Pauliny J., która przygotowała taką pracę konkursową:

Z Pauliną skontaktujemy się mailowo w celu ustalenia szczegółów dotyczących przekazania nagrody. Wszystkim osobom, które wzięły udział w naszej zabawie bardzo dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach Spider's Web.

Poznaj lepiej nawigację MIO 7550 LM: sprawdź naszą recenzję i obejrzyj naszą galerię zdjęć.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst