1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Mamy dla was zestaw PlayStation 4 w wersji „Ultimate Player 1TB” - wyniki konkursu

Lokowanie produktu

Jest pożądana. Jest pojemna. Jest bez właściciela. Razem z PlayStation Polska doszliśmy do wniosku, że warto uczcić rynkowy debiut PlayStation 4 w wersji Ultimate Player 1TB Edition. Z tej okazji weszliśmy w posiadanie zestawu z konsolą o powiększonym dysku twardym i z chęcią oddamy go czytelnikowi Spider’s Web.

31.07.2015
19:30
PlayStation 4 w wersji Ultimate Player 1TB - konkurs!
244 interakcji
dołącz do dyskusji

Lada moment konsola PlayStation 4 będzie miała dwa lata. Od tego czasu platforma roz(g)rywki Sony naprawdę się zmieniła. Dostaliśmy świetną usługę SharePlay, dzięki której możemy grać ze znajomymi, którzy nie posiadają własnej kopii gry. Do środowiska PlayStation zawitało Spotify, co pozwala na jednoczesną rozgrywkę i słuchanie ulubionej muzyki. Platforma dostała kapitalny tryb inteligentnego uśpienia oraz zdalnego sterowania. Nowości jest znacznie więcej.

Po zmianach w kodzie systemowym przyszedł czas na wymianę hardware – owocem jest właśnie PlayStation 4 w wersji „Ultimate Player 1TB”.

Architekci Sony postanowili dwukrotnie powiększyć przestrzeń dyskową, która jest oddawana w ręce graczy. Dlatego konsola „Ultimate Player” posiada dysk twardy o pojemności okrągłego terabajta. Niezwykle praktyczna zmiana. Gry pisane na urządzenia ósmej generacji zajmują naprawdę dużo przestrzeni dyskowej. Biorąc pod uwagę, że PlayStation 4 pozwala dodatkowo na wykonywanie zrzutów ekranu i zapisywanie filmów z rozgrywki, wolnej przestrzeni nigdy dosyć.

Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o konsoli PlayStation 4 w wersji „Ultimate Player 1TB Edition”, koniecznie odwiedźcie tę witrynę. Pamiętajcie również, że wszyscy gracze, którzy chcą wymienić dysk w już posiadanym PS4, mogą to zrobić razem z naszym dokładnym i czytelnym poradnikiem.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać zestaw PlayStation 4 w wersji „Ultimate Player 1TB”?

Razem z PlayStation Polska doszliśmy do wniosku, że w przypadku tego konkursu nie będziemy ograniczać waszych zdolności i talentów. Dlatego chcemy, abyście odpowiedzieli nam na jedno, bardzo konkretne pytanie - co zmieści się w 1 TB pamięci PlayStation 4?

Forma waszej odpowiedzi jest całkowicie dowolna. Może to być kilka zdań, rymowany poemat, wycinanka, film na YouTube, zdjęcie, praca graficzna oraz wszystko inne, co tylko przyjdzie wam do głowy. Odpowiedzi na pytanie „co zmieści się w 1 TB pamięci PlayStation 4?” składajcie w komentarzach pod tym wpisem konkursowym. Redakcja Spider’s Web razem z PlayStation Polska wybierze jedną pracę i nagrodzi ją zestawem PlayStation 4 w wersji „Ultimate Player 1TB Edition”.

PS4_1TB_PosterA2-Landscape-V2

Konkurs rozpoczyna się wraz z opublikowaniem niniejszego wpisu i potrwa do 28 lipca 2015 roku, do godziny 18:00. Po tym czasie sekcja komentarzy zostanie zablokowana, z kolei redakcja wraz z PlayStation Polska będzie debatować nad najlepszą pracą konkursową. Wyniki i finalistę poznacie najpóźniej 30 lipca 2015 roku.

Pamiętajcie, aby w formularzu komentarza podawać poprawny adres e-mail. To właśnie za pomocą elektronicznej skrzynki będziemy kontaktować się ze zwycięzcą konkursu. Temu już dzisiaj zazdroszczę i nie mogę się doczekać, kiedy zaczną do nas spływać pierwsze prace konkursowe. Ostatnim razem pokazaliście prawdziwą klasę!

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie w tym miejscu.

Aktualizacja: Wasze odpowiedzi przeszły najśmielsze oczekiwania komisji. Jesteście niesamowici. Niestety, w związku z olbrzymią ilością niesamowitych komentarzy potrzebujemy dodatkowego czasu, aby wyłonić zwycięzcę. Aktualizowany o wyniki wpis pojawi się 31 lipca 2015 roku na głównej stronie Spider's Web.

Wyniki: Po wielu naradach w końcu udało się nam wyłonić zwycięzcę. PlayStation Polska oraz redakcja Spider’s Web uznała, że nagroda powędruje do użytkownika Falanga Crew. Spodobał się nam zwłaszcza opis jego rapowego utworu, który możecie przesłuchać poniżej:

Ze zwycięzcą niebawem się skontaktujemy. W imieniu redakcji Spider’s Web oraz PlayStation Polska chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom konkursu i pogratulować wam niesamowitej kreatywności. Wybór zwycięzcy był niesamowicie trudny. To jeden z tych konkursów, w których nagród powinno być przynajmniej 200.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze