Gry  / Lokowanie produktu

Świętujemy 20-lecie marki PlayStation! Mamy dla was zestaw PlayStation 4 w wersji „20th Anniversary” - konkurs Spider's Web

390 interakcji
dołącz do dyskusji

To już dwadzieścia lat z PlayStation. Wyobrażacie sobie? Jak dzisiaj pamiętam świetne Tomb Raider II oraz Crasha Bandicoota. Aby uczcić tak długą, silną i widoczną obecność na rynku, Sony zaprojektowało specjalną serię niezwykle rzadkich i niezwykle cennych konsol PlayStation 4. Mamy jedną z nich i chcemy nią nagrodzić naszego czytelnika.

Co takiego niezwykłego jest w zestawie PlayStation 4 „20th Anniversary”? Przede wszystkim wygląd! Sony zaprojektowało konsolę nawiązując do kultowego „szaraka”. Mowa o pierwszej, masywnej platformie PlayStation, która zadebiutowała na sklepowych półkach jeszcze w 1994 roku. Japońska partia urządzenia rozeszła się na pniu, natomiast Sony przez wiele kolejnych dni nie była w stanie sprostać popytowi wśród samych Japończyków. Urządzenie szybko stało się międzynarodowym sukcesem. PSX to pierwsza konsola w historii, która znalazła ponad 100 milionów nabywców. Dzisiaj historia zatacza koło, z kolei PlayStation 4 przybrało szaty swojego kultowego prekursora.

Na świecie istnieje tylko 12 300 konsol PlayStation 4 w wersji „20th Anniversary”. Jedną z nich chcemy dać Czytelnikowi Spider's Web.

playstation-4

Na internetowych aukcjach PlayStation 4 „20th Anniversary” kosztuje nawet 15 tysięcy dolarów. Absolutnie się temu nie dziwię. Zestaw jest po prostu śliczny. W jego skład wchodzi konsola, kontroler DualShock 4, kamera PlayStation, podstawka stojąca oraz komplet okablowania. Wszystkie najważniejsze elementy zestawu zostały pomalowane na przywołujący wspomnienia kolor. Z barwą „Original Grey” doskonale komponuje się minione, kolorowe logo PS. Każdy, kto posiadał w domu kultowe PlayStation, nie może przejść obok takiego zestawu obojętnie.

Spider’s Web wraz Sony Computer Entertainment Polska postanowiło (z ciężkim bólem serca) rozstać się z jednym zestawem „20th Anniversary”. Po długich naradach doszliśmy do wniosku, że tak cenny upominek nie może trafić w ręce pierwszego lepszego gracza. Aby otrzymać specjalne PlayStation 4 musicie się nieco natrudzić, ale jestem przekonany, że wysiłek jest proporcjonalny do nagrody.

Co trzeba zrobić, aby wygrać konsolę PlayStation w edycji „20th Anniversary”?

playstation-4-konkurs

Wspólnie z Sony Computer Entertainment Polska doszliśmy do wniosku, że niezwykle cenna edycja konsoli powinna trafić w ręce naprawdę oddanego gracza. Takiego, który ma za sobą miliony pokonanych przeciwników, setki tysięcy zebranych punktów doświadczenia, tysiące wyścigów, setki trofeów oraz dziesiątki pokonanych tytułów. Tylko taki gracz doceni prawdziwą wartość zestawu „20th Anniversary”.

Chcemy zobaczyć wasze stanowiska gracza!

konkurs-sony-playstation4

Chcemy zobaczyć całe wasze kolekcje gier. Rangi w systemie PlayStation Network, ilość trofeów czy nawet plakaty z grami – chcemy po prostu zobaczyć, jak bardzo lubicie grać. Pokażcie nam wszystko co macie. Nie oszczędzajcie się. Zdejmijcie z półek edycje kolekcjonerskie. Odkurzcie kultowe klasyki – im więcej, tym lepiej.

Sposobem na uczestnictwo w konkursie Spider’s Web i SCEP jest pokazanie zdjęcia dokumentującego to wszystko, o czym napisaliśmy wyżej. Materiały graficzne (zdjęcia) waszego autorstwa należy publikować w komentarzach pod tym tekstem.

Nie zapomnijcie dodawać poprawnych adresów e-mail w systemie Disqus. To właśnie za pośrednictwem skrzynki elektronicznej skontaktujemy się ze zwycięzcą i poprosimy o zdjęcie uwierzytelniające oraz adres do wysyłki.

konkurs-sony-ps4.jpg

Konkurs „20 lat z PlayStation” rozpoczyna się wraz z publikacją niniejszego tekstu i potrwa do godz. 18:00, 17 grudnia 2014 roku. Wtedy też jury rozpocznie pracę i najpóźniej 23 grudnia 2014r. poznamy zwycięzcę. W skład jury wejdzie redakcja Spider’s Web oraz przedstawiciele Sony Computer Entertainment Polska.

Liczymy, że zaskoczycie nas kreatywnością oraz obfitością na zdjęciach.

Jako zapalony gracz już nie mogę się doczekać waszych zdjęć. No i oczywiście zazdroszczę nagrody. Powodzenia!

Pełny regulamin konkursu „20 lat z PlayStation”.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst