Oprogramowanie  / News

Apple udostępnia nową wersję OS X - 10.10.4

Zgodnie z zapowiedziami Apple wprowadza dzisiaj na swoje urządzenia usługę Apple Music. Serwis streamingowy od Apple będzie częścią aplikacji Muzyka na smartfonach i tabletach oraz oprogramowania iTunes na komputerach. Posiadacze Maków mogą z kolei dokonać aktualizacji całego systemu.

Na moim iPhonie i iPadzie instaluje się już system iOS 8.4, a po restarcie obu urządzeń zajmę się wreszcie testami Apple Music. Na moim komputerze z kolei pobiera się już system OS X Yosemite w wersji 10.10.4. Aktualizacja nie wspomina co prawda o Apple Music, ale pojawiło się w niej kilka innych usprawnień.

Po raz kolejny Apple obiecuje usprawnienia wydajności połączenia z sieciami Wi-Fi. Oprócz tego ma być poprawione działanie systemu przy wykorzystaniu zewnętrznych monitorów, a także usprawniono synchronizację danych iCloud Photo Library. Nie zabrakło też poprawek błędów w aplikacji Mail.app.

os-x-10-10-4-changelog

Liczę też na to, że po wgraniu aktualizacji OS X Yosemite 10.10.4 pojawi się możliwość uaktualnienia iTunes do nowej wersji wraz z obsługą Apple Music. Jeśli ta aktualizacją się nie pojawi, to Apple może zebrać cięgi od użytkowników oczekujących kompleksowego rozwiązania.

Pełną listę zmian w changelogu możecie obejrzeć na zamieszczonym obok zrzucie ekranu.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst