Tech  / Recenzja

Oto co potrafi Oppo N3 - Spider's Web Testuje #7

Mając w rękach tak wyjątkowego smartfona, nie mogliśmy sobie odmówić podzielenia się opinią na jego temat w inny sposób, niż tylko w formie tekstu. Zapraszam zatem do obejrzenia naszej wideorecenzji Oppo N3 na naszym kanale YouTube. 

Oppo N3 to naprawdę niezwykły smartfon

I wiem, że jest jednym z tych urządzeń, z którymi nie będzie mi się łatwo rozstać po zakończeniu okresu testów. Ma kilka wad, szczególnie jedną, najbardziej rażącą w postaci aparatu (który miał przecież być jego największą zaletą), jednak na tle tego, jak wiele ten smartfon robi dobrze - to stosunkowo niewielka skaza.

Ten smartfon krzyczy o swojej wyjątkowości w każdy możliwy sposób i czuć to w codziennym użytkowaniu. Bo nawet jeśli poszczególnych zadań nie wykonuje tak dobrze jak nowsza, bardziej mocarna konkurencja, sumarycznie korzysta się z niego naprawdę, naprawdę przyjemnie. Dlatego jest propozycją raczej dla osób szukających świetnych wrażeń z użytkowania, niż gołej specyfikacji technicznej.

Pełną, szczegółową recenzję opublikujemy już za parę dni na łamach Spider's Web, tymczasem zapraszam jeszcze do lektury pierwszych wrażeń i obejrzenia galerii zdjęć.  

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst