Gry  / News

Widzimy się w Katowicach! Finały Intel Extreme Masters 2016 ponownie w Spodku

Dzisiejsze popołudnie przynosi same dobre wiadomości. Nie dość, że możemy odliczać czas do zapowiedzi nowego Fallouta, to jeszcze po raz kolejny kulminacyjny moment największej e-sportowej imprezy na Starym Kontynencie będzie miał miejsce w katowickim Spodku. Znowu zobaczymy się podczas finałów Intel Extreme Masters 2016!

Finały Intel Extreme Masters 2015 były rekordowe pod wieloma względami – liczby odwiedzających, liczby wystawców, ilości transmisji online czy powierzchni, na jakiej miała miejsce e-sportowa impreza. Co tutaj dużo pisać – Intel Extreme Masters 2015 w katowickim Spodku naprawdę się udało.

Nic dziwnego, że organizatorzy po raz kolejny postawili na Śląsk. W następnym roku IEM ponownie zawita do Spodka.

Dowiedzieliśmy się o tym przed chwilą, z wiadomości prasowej samego organizatora. Podobnie jak w tym roku, dziesiąte finały Intel Extreme Masters 2016 będą miały miejsce zarówno w charakterystycznej, okrągłej hali, jak również w pachnącej nowością Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Już zacieramy ręce! Redakcja Spider’s Web, jak co roku, stawi się na IEM w licznym składzie, na żywo relacjonując tę niesamowitą imprezę. Jeżeli z jakiegoś powodu przegapiliście największe e-sportowe wydarzenie całej Europy, organizatorzy przygotowali dla was materiał filmowy pokazujący najbardziej niesamowite ujęcia z minionego, dziewiątego sezonu IEM:

Do zobaczenia na finałach Intel Extreme Masters 2016!

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst