Gry  / News

To najpiękniejszy ekran odliczania jaki widziałem. Fallout 4 nadchodzi!

176 interakcji
dołącz do dyskusji

Już jest. Na kilkanaście dni przed E3 Bethesda podgrzewa atmosferę, zamieszczając w sieci specjalną witrynę. Jej wykonanie nie pozostawia żadnych złudzeń i miejsca na interpretację – za mniej niż 20 godzin zobaczymy coś zupełnie nowego związanego ze światem Fallouta!

Po udanym trzecim Falloucie i rewelacyjnym New Vegas miłośnicy popularnej serii gier musieli uzbroić się w cierpliwość. W czasie, kiedy Bethesda zdobywała kolejne nagrody za TES V: Skyrim, amatorzy post-apokaliptycznych klimatów ponownie wrócili do swoich krypt, czekając na lepsze, bardziej radioaktywne czasy.

Te właśnie nadchodzą! Zwiastuje to witryna internetowa, za powstanie której odpowiada sama Bethesda.

Popularny wydawca gier doskonale wie, jak odpowiednio podkręcić atmosferę przed targami E3 w Los Angeles. Za niespełna 21 godzin poznamy pierwsze detale dotyczące nowego Fallouta. Nazwa, teaser trailer, przy odrobinie szczęście może nawet kilka grafik koncepcyjnych – nie liczę na więcej. Najlepsze Bethesda na pewno zostawiła sobie na E3, gdzie wydawca będzie miał własną, samodzielną konferencję.

fallout4

Liczę, że właśnie wtedy zobaczymy Fallout 4 w akcji. Moje oczekiwania? Przede wszystkim edycja gry jedynie na PS4, XONE oraz PC. Wzorem trzeciego Wiedźmina pozwoli to na oddanie w ręce fanów produkcji o większym i piękniejszym niż kiedykolwiek świecie. Trzymam kciuki za otwartą strukturę otoczenia, możliwość turowej walki i większą niż dotychczas koncentrację na dobrej, filmowej narracji.

Nie mogę się już doczekać! Jestem ciekaw, czy potwierdzą się plotki, jakoby Fallout 4 miał rozgrywać się w Bostonie. To właśnie tam wiele miesięcy temu dała się złapać ekipa Bethesdy, fotografując teren z systematycznością i dokładnością godną japońskiego turysty. Jeszcze tylko 21 godzin…

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst