REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

Polskie startupy mogą liczyć na wsparcie - w Warszawie ruszy Google Launchpad Week!

Google ogłosił uruchomienie nowego programu, który ma pomóc właścicielom startupów w rozwinięciu swojego raczkującego biznesu i dotarciu do inwestorów. W ramach pięciodniowego Google Launchpad Week w połowie czerwca w Warszawie właściciele rozwijających się firm będą mogli uzyskać wsparcie od uznanych mentorów.

25.05.2015
20:20
Polskie startupy mogą liczyć na wsparcie – w Warszawie ruszy Google Launchpad Week!
REKLAMA
REKLAMA

Gigant z Mountain View dostrzegł olbrzymi potencjał polskiego rynku startupowego i coraz śmielej sobie poczyna w tym zakresie. Jeszcze przed otwarciem zapowiedzianego już Google Campus Warsaw odbędzie się wydarzenie o nazwie Google Launchpad Week, w którym wezmą udział przedstawiciele polskich startupów.

Google Launchpad Week, nazywany programem pre-inkubacyjnym, odbędzie się w Warszawie w dniach 15–19 czerwca bieżącego roku, a chęć udziału w tym wydarzeniu potwierdziło już kilkanaście startupów.

Twórcy tych biznesów będą mogli w ciągu tych pięciu dni uzyskać wsparcie mentorów - zarówno tych lokalnych, jak i z międzynarodowej sieci mentorów zbudowanej przez Google.

W ramach pięciodniowego Google Launchpad Week przygotowano kilka różnych cykli tematycznych na każdy dzień. Startupowcy będą mogli uzyskać wiedzę w takich zakresach jak strategia produktu, marketing i sprzedaż, interfejs i doświadczenie użytkownika oraz “szeroko pojęta technologia”.

REKLAMA

Lista startupów, które będą mogły wziąć udział w Google Launchpad Week, nie jest jeszcze zamknięta. Google ze zgłoszeń, które nadal można podsyłać, wybierze od 8 do 12 firm, które będą mogły wziąć udział w wydarzeniu. Google stale poszukuje też mentorów, którzy chcieliby się pojawić na tym wydarzeniu.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA