REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Fitnessowa odpowiedź Google’a na Apple Watcha

Google zainspirował się funkcjami Apple Watcha. Stąd ważna aktualizacja aplikacji Google Fit.

13.05.2015
21:26
Fitnessowa odpowiedź Google’a na Apple Watcha
REKLAMA
REKLAMA

Przemek nazwał Apple Watcha najlepszym na rynku urządzeniem do mierzenia aktywności ruchowej. Zegarek Apple nie tylko zlicza kroki i przebyty dystans, ale przelicza również te dane na liczbę spalanych aktywnych kalorii. Co więcej, Watch zachęca użytkownika do poprawiania swoich wyników i mobilizuje go do większej aktywności fizycznej.

Dzisiaj Google zapowiedział dokładnie te same funkcje w aplikacji Fit, która dostępna jest na smartfonach z Andoidem oraz smart zegarkach z Androidem Wear.

Aktualizacja Google Fit wprowadzi funkcje znane właśnie z Apple Watcha, czyli doda do informacji o pokonanym dystansie i liczbie kroków dane o liczbie spalanych aktywnie kalorii. Jakby tego było mało, aplikacja będzie jeszcze bardziej motywowała użytkownika do większej aktywności. Zupełnie tak jak robi to teraz Apple Watch.

Google Fit pozwoli na wyświetlanie na ekranie smartfona i/lub smart zegarka informacji o aktualnych, dziennych wynikach aktywności fizycznej, zachęcając tym samym użytkownika do ich poprawienia.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA