Czy wytrzymasz bez smartfona w święta? - W sieci pytań #4
Kto nigdy nie korzystał z telefonu w czasie rodzinnego posiłku niech pierwszy rzuci kamieniem! Ja nie rzucę… już naznaczyłem swoją przeszłość tym piętnem nowej rzeczywistości. Ale czy właściwie jest w tym coś złego? Czy kiedy spędzamy czas z rodziną powinniśmy zupełnie odciąć się od świata cyfrowego?

REKLAMA