REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Oto system OS X 10.10.3 z genialnym menadżerem Photos.app

Apple udostępnił użytkownikom najnowszą wersję systemu operacyjnego OS X Yosemite do komputerów z rodziny iMac i Mac Mini oraz MacBooków. Nowa wersja oznaczona jest numerem 10.10.3, a najważniejszą nowością jest nowa aplikacja Photos.app, którą serdecznie wszystkim polecam.

08.04.2015
19:59
Oto system OS X 10.10.3 z genialnym menadżerem Photos.app
REKLAMA
REKLAMA

Apple dotrzymał obietnicy, a nowy menedżer zdjęć do komputerów z charakterystycznym logo przedstawiającym nadgryzione jabłko pojawił się na wiosnę. Uaktualnienie z Mac App Store mogą pobrać już wszyscy chętni, a nie tylko deweloperzy i betatesterzy.

OS X Yosemite 10.10.3 można było testować przez ostatnie kilka tygodni.

os-x-yosemite-10-10-3

Apple uruchomił program publicznych betatestów, do których mogli zapisać się wszyscy chętni na przetestowanie Photos.app i innych, wypadających znacznie bardziej blado nowości - jak np. nowe emotki Emoji…

Najważniejszą zmianą w OS X Yosemite 10.10.3 jest wprowadzenie zupełnie nowej aplikacji Photos.app, która zastępuje iPhoto i Aperture i pozwala na synchronizację biblioteki zdjęć między chmurą iCloud, tabletem iPad, telefonem iPhone i dyskiem twardym komputera.

To naprawdę działa tak, jak Apple obiecuje.

photos-app-ipad

Z Photos.app do OS X Yosemite, które jest nieco bardziej rozbudowaną kalką aplikacji Zdjęcia w iOS przystosowaną do obsługi za pomocą myszy, korzystam już od kilku tygodni. Z usługi jestem niezmiernie zadowolony i zachęcam użytkowników Maków do przyjrzenia się jej.

REKLAMA

Menedżer zdjęć w OS X Yosemite 10.10.3 najpewniej rozczaruje osoby zajmujące się zdjęciami profesjonalnie i półprofesjonalnie, ale aplikacja powinna sprawdzić się świetnie u mniej wymagających użytkowników domowych. Polecam zresztą sprawdzić ją samodzielnie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA