REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Operatorzy

Z nowymi pakietami mobilnego Internetu LTE Orange wreszcie zapomnisz o limicie danych

Największą bolączką mobilnego Internetu są bez wątpienia ograniczenia, jakie nakłada na użytkownika limit transferu danych. Nawet największe z nich dostępne w tej chwili u operatorów bardzo często okazują się niewystarczające dla ludzi, którzy często korzystają z usług streamingu muzyki, czy oglądają wideo w sieci. Nie mówiąc już o aktualizacjach systemu operacyjnego czy gier na Steamie. Orange wychodzi takim klientom naprzeciw ze swoją nową ofertą LTE FreeNet.

Z nowymi pakietami mobilnego Internetu LTE Orange wreszcie zapomnisz o limicie danych
REKLAMA
REKLAMA

Jak podaje portal Telepolis, nowa oferta Internetu mobilnego od Orange wejdzie w życie 27 kwietnia i dostępna będzie zarówno dla nowych, jak i przedłużających umowę klientów. Ceny abonamentów zaczynać się będą już od 19,90 zł oferując nielimitowany Internet LTE oraz duże pakiety danych.

Oferta obejmuje zarówno umowy podpisywane wraz z urządzeniem, na przykład routerem lub tabletem, oraz te bez urządzenia. Wybierając ofertę z urządzeniem, przez cały czas trwania umowy możemy korzystać z darmowego Internetu LTE.

Orange FreeNet zaoferuje plany dopasowane do potrzeb

Decydując się na Orange FreeNet z dodatkowym urządzeniem dostaniemy do wyboru trzy opcje - mobilną, uniwersalną oraz domową. W Planie Mobilnym za 39,90 zł miesięcznie dostaniemy 10 GB pakietu transmisji danych, wraz z darmowym LTE, którego prędkość po przekroczeniu pakietu spadnie do 5 Mb/s.

Plan Uniwersalny za 59,90 zł da nam z kolei 30 GB pakietu danych, oraz prędkość do 10 Mb/s po jego przekroczeniu.

Do dyspozycji mamy też dwa Plany Rodzinne, za 69,90 oraz 89,90 zł, w ramach których otrzymamy naprawdę duże pakiety danych, odpowiednio 50 i 70 GB. W ich przypadku prędkość transmisji danych po przekroczeniu limitu nie zostanie obniżona. Warto też wspomnieć, że przedłużający umowę klienci otrzymają o 40% większe pakiety danych, zatem przy najwyższym pakiecie można będzie otrzymać aż 98 GB transmisji danych.

Salon Orange

Oferta bez urządzenia również wygląda korzystnie, choć w przypadku dwóch najtańszych planów nielimitowany Internet LTE obowiązuje tylko przez pierwsze pół roku i tylko najwyższy plan nie przewiduje obniżenia prędkości Internetu po przekroczeniu limitów.

Decydując się na LTE FreeNet SIMO, możemy wybierać pomiędzy czterema planami.

Za 19,90 i 29,90 zł otrzymamy kolejno 5, i 10 GB do wykorzystania, w tym przez pół roku nielimitowany Internet LTE. Po przekroczeniu wartości pakietu prędkość połączenia spadnie do 5 Mb/s.

W przypadku dwóch większych pakietów, za 49,90 i 59,90 zł otrzymamy 30 lub 50 GB danych do wykorzystania, z nielimitowanym, darmowym Internetem LTE przez cały czas trwania umowy. Przy tańszym z tych dwóch prędkość transmisji po przekroczeniu limitu spadnie do 10 Mb/s, a przy droższym pozostanie nielimitowana.

Plus dodatkowe korzyści

Do każdego z planów można dokupić także usługę Szczęśliwe Godziny, czyli nielimitowany transfer od północy do ósmej rano. Przy umowach na 24 miesiące klienci otrzymają ją za darmo na pierwsze pół roku, a zawierając umowę na 12 miesięcy - na pierwsze trzy miesiące. Po tym okresie konieczne będzie uiszczenie opłaty 4,99 zł miesięcznie, jeśli dalej będziemy chcieli korzystać ze Szczęśliwych Godzin.

REKLAMA

Nowa oferta Orange na pierwszy rzut oka sprawia bardzo korzystne wrażenie i powinna przypaść do gustu szczególnie tym klientom, którzy żyją w regionach z szerokim pokryciem zasięgu LTE - będą oni mogli w pełni wykorzystać wszystkie korzyści płynące z nielimitowanej transmisji danych w tej technologii.

Łącząc nowe pakiety FreeNet z innymi usługami w ramach Orange Open klienci mogą uzyskać rabaty nawet do 65 zł, a co za tym idzie płacić za usługę nawet 9,90 zł miesięcznie, czego nikt nie może nazwać wysoką ceną.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA