REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Znika kolejny powód, żeby nie korzystać z Outlooka na Androida

Microsoft poinformował o zakończeniu kolejnego etapu prac nad własnym klientem pocztowym na urządzenia mobilne z systemem Google Android. Outlook dostępny w sklepie Google Play oferowany jest już jako wersja stabilna, a z opisu aplikacji zniknęła już informacja o tym, że to wyłącznie wersja poglądowa.

23.04.2015
10:30
Znika kolejny powód, żeby nie korzystać z Outlooka na Androida
REKLAMA
REKLAMA

Microsoft konsekwentnie realizuje swoją strategię udostępniania aplikacji pozwalającej na dostęp do usług firmy na dwóch najbardziej liczących na rynku platformach mobilnych.

Prace nad Windows 10 do smartfonów cały czas trwają, ale Micorosoft dba także o klientów, którzy korzystają z iPhone’ów i smartfonów z Androidem.

Jednym z przykładów jest aplikacja Outlook, która trafiła na początku tego roku do sklepów z aplikacjami do iOS i Androida. Program zbudowano na bazie zakupionej przez firmę Satyi Nadelii aplikacji Acompli.

Klient pocztowy został przebrandowany i przepisany z myślą o bardzo prostej obsłudze konta pocztowego Microsoftu. Obsługuje też inne inne skrzynki pocztowe, co jest zdecydowanie dobrą wiadomością.

Outlook-Android-4

Po kilku miesiącach od wprowadzeniu mobilnego Outlooka do Androida i iOS Microsoft informuje, że aplikacja w wersji do systemu Google, dotychczas oferowana jako wydanie poglądowe (Preview), otrzymała status stabilnej.

REKLAMA

Samo zdjęcie łatki bety nie wprowadziło nowych funkcji, ale Microsoft przypomina, że firma do tej pory udostępniła już 17 aktualizacji.

W ogłoszeniu wyraźnie zaznaczono też, że osiągnięcie przez aplikację statusu stabilnej nie oznacza, że Microsoft uznał projekt za zakończony, a użytkownicy mogą spodziewać się nowych funkcji w przyszłości.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA