REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Zobaczyłem świeżutki, pierwszy trailer GTA V dla komputerów PC i aż pociekła mi ślinka

GTA to tytuł, w który zagrywałem się przez wiele lat. Nie jestem w stanie zliczyć godzin spędzonych przy jedynce, dwójce, Londynie, a później kolejnych wydaniach, które obrabiałem na PlayStation 2, PSP Go, pececie, smartfonach i tabletach. Pierwszy trailer GTA V dla komputerów PC przypomniał mi za co uwielbiam tę grę.

02.04.2015
17:00
Zobaczyłem świeżutki, pierwszy trailer GTA V dla komputerów PC i aż pociekła mi ślinka
REKLAMA
REKLAMA

GTA V już od długiego czasu gości na konsolach, a na łamach Spider’s Web pisaliśmy o tym tytule już wiele razy. Jednak osobiście nie miałem jeszcze szansy pograć w piątkę dłużej niż dosłownie kilkanaście minut, zapewne dlatego nowy trailer zrobił na mnie tak wielkie wrażenie.

Piękne krajobrazy w połączeniu z wiecznie tętniącym życiem miastem i plażą daje to wręcz wybuchową mieszankę. Nie mogło zabraknąć też kultowych już napadów na bank. Podsumowując w trzech słowach to co prezentuje trailer GTA V, to zwykłe gangsterskie życie.

I za to właśnie lubimy GTA. Świetnie rozwinięty i rozbudowany wirtualny świat oraz możliwość wcielenia się w czarne charaktery. Aż chcę się krzyknąć: Dawać mi GTA V na PC. Teraz!

Jednak na premierę będziemy musieli poczekać do 14 kwietnia 2015 roku.

REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA