REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Bezprawnik.pl - nowy medialny startup Grupy Spider’s Web

Bezprawnik.pl to z jednej strony nowy serwis blogowy Grupy Spider’s Web mający na celu popularyzację wiedzy o prawie oraz zmianach zachodzących na rynku usług prawnych, a z drugiej platforma sprzedaży usług prawnych.

28.04.2015
10:31
Bezprawnik.pl – nowy medialny startup Grupy Spider’s Web
REKLAMA
REKLAMA

Twórcami serwisu Bezprawnik.pl są Przemysław Pająk, wydawca serwisów Spider’s Web i sPlay oraz Jakub Kralka - prawnik, który od stycznia 2014 roku prowadzi blog Techlaw.pl.

- Techlaw.pl - Prawo Nowych Technologii - powstał z potrzeby popularyzowania podstawowej wiedzy o zawsze problematycznym prawie autorskim. Szybko okazało się, że przystępne pisanie o prawie pełni nie tylko funkcję edukacyjną, ale też stanowi motor napędowy do zamówienia przez czytelnika usługi prawnej. W Bezprawnik.pl postanowiliśmy wykorzystać to doświadczenie. Tym razem jednak zatrudniliśmy prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa i przy wsparciu naszych blogerów postaramy się pomagać internautom m.in. w zakresie prawa konsumentów, pracy, rodzinnego, podatkowego czy nawet tak wąskich i specyficznych dziedzin jak prawo medyczne. - wyjaśnia Kralka.

Bardzo liczymy na merytoryczne wsparcie ze strony naszych czytelników. Chcemy komunikować się z czytelnikami, nagłaśniać i starać się rozwiązywać ich problemy.

Jeśli ktoś ma poczucie, że został potraktowany w sposób bezprawny może nie tylko zwrócić się do naszych prawników, ale także blogerów. Chcemy, by nasi blogerzy w swoich zadaniach nawiązywali do tradycji trybunów ludowych, którzy uwspółcześnieni, dziś, dzięki swojej pozycji medialnej mogą dotrzeć głębiej, a nawet zmuszać duże instytucje do zajmowania stanowiska w sprawie.

Bank nie wywiązał się z warunków promocji? Opłaty za użytkowanie wieczyste podniesiono o kilkaset procent? Biuro podróży upadło? Nasi prawnicy pomogą rozwiązać ten problem, a nasi blogerzy dotrą do sedna sprawy.

Blogerzy Bezprawnik.pl współpracują z zespołem prawnym.

bezprawnik, kontakt

Wokół serwisu skupionych jest kilkunastu prawników z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz mniejszych miast Polski. Zbudowaliśmy zespół prawny, który rzetelnie, niedrogo oraz bez konieczności wychodzenia z domu (lub wcześniejszego zwalniania się z pracy) udzieli porady w niezbędnym zakresie, przygotuje pismo lub fachową opinię.

Liczymy na to, że prowadzone w interesujący sposób medium, będzie pozyskiwało klientów dla naszego zespołu prawnego. Pragniemy też wykorzystać medialny potencjał Grupy Spider’s Web przy okazji organizowania pozwów zbiorowych, edukując i integrując ewentualnych poszkodowanych.

Klient bezprawnik.pl nie musi obawiać się skomplikowanego języka czy nieokreślonej ceny. W naszym serwisie nie stosujemy często spotykanych w branży prawnej stawek godzinowych. Po zapoznaniu się z problemem dokonujemy wyceny przygotowania rozwiązania, a jeśli klient zdecyduje się ją zaakceptować, to jest to kwota ostateczna. Wbrew powszechnej opinii, porada prawna w najprostszej sprawie wcale nie musi być droga.

- Chcemy uczestniczyć w przemianach i rozwoju branży prawnej, która już teraz dostrzega liczne minusy swojej niedostępności. Przy współpracy z najlepszymi przedstawicielami zawodu liczymy na rozwój rynku usług prawniczych dla osób fizycznych, starając się docierać do nowych klientów poprzez edukację, informując ich o tym jakie przysługują im prawa. Nasza działalność ma na celu rozwój kultury prawniczej, która jest niezwykle rozbudowana w Stanach Zjednoczonych, gdzie wielu obywateli ma swojego zaufanego prawnika, do którego zwraca się z problemem raz na jakiś czas. - mówi Przemysław Pająk.

REKLAMA
bezprawnik, prawnik

Biorąc pod uwagę rosnącą liczbę regulaminów, klauzul i niebezpieczeństw, szczególnie w życiu polskich konsumentów, głęboko wierzymy, że uda nam się ten dobry nawyk posiadania wsparcia prawnego, na przejrzystych warunkach i w uczciwej cenie, wprowadzić na polskim gruncie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA