REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Polski konkurent Spotify jest już praktycznie gotowy. Niebawem będziemy z niego korzystać

Pamiętacie jeszcze o Audyoo? Serwis ten miał wystartować w poprzednie wakacje. Słuch jednak o nim zaginął, a temat polskiego strumieniowania muzyki stopniowo umierał. Okazuje się jednak, że już niebawem najprawdopodobniej doczekamy się startu tej ciekawej usługi.

22.04.2015
11:21
Polski konkurent Spotify jest już praktycznie gotowy. Niebawem będziemy z niego korzystać
REKLAMA
REKLAMA

Dowiedziałem się tego dzięki krótkiej rozmowie z Piotrem Kaczorowskim, założycielem i właścicielem Audyoo. Stwierdził on, że serwis jest już praktycznie gotowy i może zostać uruchomiony w każdej chwili.

Okazało się jednak, że Audyoo potrzebuje większego finansowania i w tej chwili trwają rozmowy z inwestorami, po zakończeniu których serwis ostatecznie zostanie uruchomiony. Niestety nie udało mi się uzyskać informacji dotyczących celów, na które jest potrzebne dofinansowanie. Piotr Kaczorowski stwierdził, że są to dane wewnętrzne firmy, którymi niestety nie może się podzielić.

audyoo

Muszę przyznać, że z dużą niecierpliwością czekam na Audyoo. Miałem nadzieję, że porzucę Deezera na rzecz polskiej alternatywy. Serwisu, w którym znajdę nie tylko popularnych na całym świecie artystów, ale też polskie, niszowe zespoły, których nie mogę znaleźć na Deezerze i Spotify. Dobrze wiedzieć, że jest duża szansa na to, że będziemy mogli z niego w końcu skorzystać.

REKLAMA

* Zdjęcie pochodzi z serwisu Shutterstock.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA