Gry  / News

W tych sklepach otrzymasz Wiedźmina 3: Dziki Gon za darmo

135 interakcji
dołącz do dyskusji

Około tydzień temu Nvidia zapowiedziała promocję, w której przy zakupie niektórych laptopów i kart graficznych będzie można za darmo otrzymać grę Wiedźmin 3: Dziki Gon. Oferta ta już wystartowała, a my wiemy, które sklepy za darmo udostępnią nam nowe przygody Geralta z Rivii, znanego też jako Biały Wilk, Gwynbleidd, Rzeźnik z Blaviken, Wiedźmin.

By otrzymać ten tytuł, konieczne będzie kupno karty graficznej GeForce GTX 960, GTX 970 lub GTX 980 lub laptopa wyposażonego w układy GeForce GTX 970M lub GTX 980M. Promocja ta będzie dostępna w Polsce i w celu skorzystania z niej konieczne będzie kupienie wyżej wymienionych produktów w sklepach sieci Agito, Alsen, Arest, ESC, Fox Komputer, Gral, Komputronik, Morele, NTT, PC Projekt, Proline,Sferis i X-KOM.

Przed dokonaniem zakupu warto upewnić się czy promocja jest aktywna. Informacja taka powinna pojawić się na stronie internetowej danego sklepu. Jeśli jej nie znajdziemy, warto spytać o to sprzedawcę lub konsultanta. Oferta obowiązuje od teraz do 31 maja 2015 roku lub do wyczerpania zapasów kodów. Otrzymana gra będzie dostępna w pozbawionej zabezpieczeń DRM wersji GoG.com. Dodatkowe informacje na temat promocji oraz jej regulamin znajdziecie na stronie internetowej Nvidii.

wiedzmin-3-dziki-gon (9)

Zazwyczaj nie piszę o tego typu akcjach, ale w tym wypadku uznałem, że warto. W końcu Wiedźmin 3: Dziki Gon to najbardziej oczekiwana polska gra ostatnich lat, a wielu graczy czeka z wymianą komputera właśnie na jej premierę. Jeśli należycie do tej grupy osób, zdecydowanie warto skorzystać z tej promocji i w ten sposób obniżyć sobie koszt kupna nowego sprzętu choć o tę stówkę, którą w wersji pecetowej zapewne będzie kosztował nowy Wiedźmin.

Sprawdź również:

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst