REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech

Znamy polskie ceny Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge!

Od prezentacji flagowego smartfonów firmy Samsung - Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge – minęły już trzy tygodnie. Przez ten czas zdążyliśmy poznać dokładną specyfikację urządzeń, ich możliwości i wygląd nowej nakładki. Jedyną niewiadomą koreańskiego sprzętu była jego polska cena, którą dziś Samsung postanowił ujawnić.

Znamy polskie ceny Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge!
REKLAMA
255 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Polski oddział Samsunga na Twitterze zaprezentował właśnie ceny wszystkich modeli Samsunga Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge. Za model Galaxy S6 o pojemności 32 GB trzeba będzie zapłacić 2999 zł, wersja 64 GB będzie kosztować 3399 zł, zaś smartfon o pojemności 128 GB będzie kosztował 3799 zł.

samsung galaxy a3 6

W przypadku modelu Samsung Galaxy S6 Edge ceny te będą wynosić kolejno 3599 zł, 3999 zł oraz 4399 zł. Oznacza to, że smartfony Koreańczyków będą konkurować z iPhonem 6 i 6 Plus oraz HTC One M9.

Dodatkowo, zamawiając jednego z nowych Samsungów otrzymamy ładowarkę indukcyjną. Zgodnie z deklaracjami producenta, kupując w Samsung Brand Stores będziemy mieli do wyboru jeden model ładowarki, natomiast u partnerów - trzy modele.

Przedsprzedaż obu smartfonów rusza już jutro (piątek). Urządzenia powinny trafić do szczęśliwych nabywców już 17 kwietnia. Można się spodziewać, że tego dnia trafią też do sklepów. Jakiś czas temu doniesienia te potwierdzał sklep Sferis. Dlatego jeśli nie chcecie składać preordera, powinniście się wybrać do sklepów właśnie za prawie miesiąc.

REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA